UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Nomā :  Building.Lv Forums
vēlos īrēt dzīvokli vai istabu no īpašniekiem, starpniekus lūdzu neatsaukties
Autors: mareks_g (---.koks.dsl.delfi.lv)
Datums: 14/09/2004 18:30

gribu noīrēt 2 istabu dzīvokli Čiekurkalna rajonā, var arī Teikā vai VEF tuvumā, ja tādu lietu nevariet piedāvāt - tad izskatīšu arī piedāvājumus par 1 istabas dzīvokli vai arī tikai 1 istabu vairākistabu dzīvoklī.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********        **  ********  ********  ******** 
 **              **  **           **        **    
 **              **  **           **        **    
 ******          **  ******       **        **    
 **        **    **  **           **        **    
 **        **    **  **           **        **    
 **         ******   ********     **        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.