UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Projekta izvēle
Autors: evert (---.maksinets.lv)
Datums: 26/10/2005 04:18

Vai kaadam ir bijis sakars ar IpProjektu ?
taisos tur pasuutiit projektu, kurš man tiri neko patīk,

Re: Projekta izvēle
Autors: andrek (81.198.143.---)
Datums: 27/10/2005 15:28

Gaumes lieta, bet man neliekas šī arhitektūra atbilstosha latviešu tradīcijām un mentalitātei. Var, protams, par lielu naudu uztaisī kruzuļainu gan fasādi gan jumtu, un visu mūžu mocīties dzīvojot telpās, kur tikai 1/3 var nostāties pilnā augumā; var arī iztaisīt putekļusūcējam un grīdas birstei garākus kātus,lai varētu visas pažobeles ērti iztīrīt un nepatīk dzīve rāpus. Tautieši piecelieties kājās- kaut teorētiski kādreiz pamēģiniet izkļut no pagraba un bēniņu mitekļiem, tad jau arī praksē kādam varbūt dzīvosies labāk.

Re: Projekta izvēle
Autors: a (87.226.11.---)
Datums: 27/10/2005 18:30

Par ip proj: panjemu vienu maju, kura man likas vistuvak tam , ko velos.
Parzimeju projektu pa savam, samekleju arhitektu, kurs to visu parstradaja ar autocad un saskanjoja buuvvaldee.Rezultata sanaca pat letak, neka ipprojekti prasija par to pashu gatavo projektu ar saskanjosanu.

ps.tikai arhitektu vajag pamekleet, citaadi ja uzrausies uz pirmajiem sludinajumiem, toc leetaak nebuus.

Re: Projekta izvēle
Autors: Kukažiņa (80.232.228.---)
Datums: 27/10/2005 20:04

Man ir LMP103. Projektos ir neprecizitātes, bet tas ātrumu nemazina. Viņiem pašiem savs arhitekts, kurš saskaņo projektu būvvaldē. Arī es mainīju dažai labai telpai nozīmi un parametrus. Par tiem jumtiem pilnīgs fufelis - izvēlēties tur ir no daudz kā, tā kā sarežģītos jumtus var arī neņemt. Kurš projekts Tev iepatikās?

Re: Projekta izvēle
Autors: Guga (159.148.46.---)
Datums: 30/11/2005 19:55

Iepatikās projekts LMB24,bet Polijā tas projekts maksā uz pusi lētāk,vai projektam obligāti jābūt latviski,un ko tas viss var maksāt,kas var izdarīt tulkošanu ja vajag.

Re: Projekta izvēle
Autors: Gacha_ (80.233.230.---)
Datums: 09/12/2005 02:01

Projektam tak jābūt taisītam atbilstoši Latvijas būvnormatīviem, kautgan lielām atšķirībām nevajadzētu būt.... bet tas tā tik argumentiņš



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **      **  **     **  ******** 
  **   **   **     **  **  **  **   **   **   **       
   ** **    **     **  **  **  **    ** **    **       
    ***     *********  **  **  **     ***     ******   
   ** **    **     **  **  **  **    ** **    **       
  **   **   **     **  **  **  **   **   **   **       
 **     **  **     **   ***  ***   **     **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727