UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

projekta vēlreizēja izmantošana
Autors: make (195.13.235.---)
Datums: 21/04/2006 00:07

Sveiki!
Pirms diviem gadiem uzbūvēju privātmāju. Tagad domāju uzcelt vēlvienu, tikai citā rajonā. Vai es varu izmantot jau esošo projektu?

Re: projekta vēlreizēja izmantošana
Autors: G (84.237.243.---)
Datums: 21/04/2006 00:20

saskaņo ar arhitektu un uz priekšu
Jaunajā būvvaldē jau vienalga arhitektam būs jāparādās...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********  ********   **     **        ** 
       **  **        **     **  **     **        ** 
       **  **        **     **  **     **        ** 
       **  ******    **     **  **     **        ** 
 **    **  **        **     **   **   **   **    ** 
 **    **  **        **     **    ** **    **    ** 
  ******   **        ********      ***      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.