UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

dzīvokļa pārbūve
Autors: vija21 (195.13.171.---)
Datums: 31/08/2006 06:06

vēlos no dzivokļu kooperatīva atpirkt ratiņtelpu un pievienot savam dzīvoklim, vai kādam ir pieredze ar ko sākt, cik tas varētu izmaksāt



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  ********    ******    *******  
 **   **   ***   **  **     **  **    **  **     ** 
 **  **    ****  **  **     **  **        **        
 *****     ** ** **  ********   **        ********  
 **  **    **  ****  **         **        **     ** 
 **   **   **   ***  **         **    **  **     ** 
 **    **  **    **  **          ******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.