UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Augšceltnes
Autors: Mario (213.21.199.---)
Datums: 23/10/2002 11:28

Vai Rīgai ir vajadzīgs savs City centrs ar augšceltnem un debesskrāpiem no stikla un betona. Kāds ir jūsu viedoklis? Es uzskatu ka ir vajadzīgs kaut kur Pārdaugavā.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **        **  **     **  **     **  ********  
 ***   **        **  **     **  ***   ***  **     ** 
 ****  **        **  **     **  **** ****  **     ** 
 ** ** **        **  **     **  ** *** **  **     ** 
 **  ****  **    **   **   **   **     **  **     ** 
 **   ***  **    **    ** **    **     **  **     ** 
 **    **   ******      ***     **     **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.