UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

vajadzīgs arhitekts
Autors: Laila (78.84.23.---)
Datums: 14/10/2007 23:47

Lūdzu atsaukties arhitektu! Esmu iecerējusi privātmāju Jūrmalā,Slokā ( nebagātnieku rajons), plānošanas un arhitektūras uzdevums, kā arī tehniskie noteikumi no visiem nepieciešamajiem dienestiem ir savākti, topošās mājas plāns, skatoties no augšas, ir uzrasēts uz milimetru papīra ar precizitāti līdz centimetriem, 1.stāvam uz plāna ir izdomāti un izvietoti pārseguma paneļi, tas viss jāpārzīmē Jūsu -arhitektu valodā, jāuzzīmē 4 fasādes pēc Jūsu ieskatiem vai ieteikumiem, jāizstrādā būvvaldei uzrādīt nepieciešamais tehniskais projekts, jāsaskaņo ar šo instanci un es veru vaļā šampanieti ar lašmaizēm,maksāju nolīgto summu, un mēs atzīmējam līdz finālam labi padarītu darbu.Mājai ir plus-mīnus 300m2(ieskaitot garāžu un palīgtelpas). Par cik saprātīgu naudas summu mēs varam vienoties? Mans e-mails laigu@#$%&inbox.lv, tālrunis 26717150.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********   ********   **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **     **   **   **  
 **     **  **     **  **     **  **     **    ** **   
 **     **  **     **  ********   **     **     ***    
  **   **   **     **  **         **     **    ** **   
   ** **    **     **  **         **     **   **   **  
    ***      *******   **         ********   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727