UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Meklēju arhitektu
Autors: aspirins (87.110.142.---)
Datums: 27/12/2007 02:44

Meklējam sakarīgu arhitektu(sertificētu) privātmājas būvnecības projektam,doma par 10x14 divstāvu māju,bet nu vēlams tos kas sagrābjas darbus un velk garumā tomēr neatsaukties
sūtiet sms uz eiro2008@#$%&inbox.lv

Re: Meklēju arhitektu
Autors: td (78.84.43.---)
Datums: 27/12/2007 03:20

Vai kāds rekomendē ASPIRINS kā nopietnu klientu, kas pie izpildes neuzmet?- pēc adreses ar "eiro" tāds "eiroremonts" vien tur var sanākt...

Re: Meklēju arhitektu
Autors: UldisValters (---.svnets.lv)
Datums: 07/01/2008 22:07

Sveiciens visiem arhitektiem :) Esmu nolēmis pārbūvēt 3 istabu dzīvoki Rīgā ar nesošo sienu daļēju nojaukšanu. Esmu pat uzmetis skices ar GoogleSketchUP programu, taču atrast arhitektu, kas būtu ar mieru to īstenot dzīvē man nav izdevies. Varbūt visus biedē tā birokrātija, kas valda būvvaldē? Būtu pateicīgs, ja kāds man varētu palīdzēt šajā jautājumā!

Re: Meklēju arhitektu
Autors: td (78.84.43.---)
Datums: 08/01/2008 13:11

UV- vari arī neatrast- bez izpētes/aprēķiniem, ko veicis sertrificēts būvkonstrukciju speciālists, neviens arhitekts daudzstāvu mājā neķersies pie nesošo sienu kaut arī daļējas demontāžas...ne visas diletantu idejas ir realizējamas; protams, ja ņemies finansēt visas mājas/sekcijas tehnisko izpēti+ nesošo konstrukciju pārbūves ietekmes izvērtējumu+ savākt visu mājas dzīvokļu īpašnieku rakstisku piekrišanu, tad varbūt...katrā ziņā, nopirkt savrupmāju pie Vidusjūras būs lētāk.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ******    ********   ******    **     ** 
    **     **    **   **        **    **   **     ** 
    **     **         **        **         **     ** 
    **     **   ****  ******    **   ****  **     ** 
    **     **    **   **        **    **    **   **  
    **     **    **   **        **    **     ** **   
    **      ******    ********   ******       ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727