UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

izcenojums
Autors: Aiw (80.232.235.---)
Datums: 18/01/2008 17:43

sveiki, man jautājums. es rasēju jau projektētas piebūves ar aptuveniem izmēriem 5x5m un lielākas.. bet es to daru nesen un man ir neskaidrības pēc kā varu spriest par summu, kuru prasīt pasūtītājam. aptuvenās summas robežas uc. paldies jau iepriekš!

Re: izcenojums
Autors: td (78.84.43.---)
Datums: 19/01/2008 00:39

...rasētāja algu parasti nosaka darba devējs- projektēšanas darbu ģenerāluzņēmējs
(direktors,arhitekts, būvkonstrukciju specs vai cits projekta vadītājs ar paraksta tiesībām)- pārsvarā tā ir līgta stundu apmaksas likme Ls/ mēn. Tirgus produkts ir projekts ar visiem nepieciešamajiem sertificētu specu parakstītiem zvērestiem un titullapām, komersantu reģistra apliecībām, sertifikātiem utt...rasētāja daļa tajā visā nebūs nekāda dižā. Sakiet lūdzu, kur mīt pasūtītāji, kam pietiek ar rasējumu vien?-

Re: izcenojums
Autors: spk (84.237.171.---)
Datums: 19/01/2008 00:58

... viņi mīt tur, kur štrunta piebūves saskaņošanai nepieciešamais arhitekta paraksts ir mierīgi dabūjams, bet pašam arhitektam nav kam nogrūst uz sitienu zīmēšanas darbus. Zīmētāja daļa man zināmos 2 gadījumos bija 2x arhitekta daļa.

Re: izcenojums
Autors: td (78.84.43.---)
Datums: 19/01/2008 15:10

..."štrunta piebūvei" pēc būvnormatīviem nepieciešama gan tehniskā apsekošana, gan bk daļa (ar vienu arhitekta parakstu tā kā būtu par īsu)- ja šī rituāla daļa iztrūkst- cik % sastāda akcepts un būvatļauja?-

Re: izcenojums
Autors: aiw (87.110.15.---)
Datums: 19/01/2008 23:44

nu es to zinu! man bija konkrēts jautājums par izcenojumu nevis par visām sadaļām! nuja neziniet, tad nelejiet ūdeni.

Re: izcenojums
Autors: IP Logged (159.148.229.---)
Datums: 20/01/2008 00:12

Nu kur ta šie var zināt tādas lietas, tur jau vismaz doktorgrāds vajadzīgs, lai kautcik kompetenti izteiktos ;)

10-20 Ls / A3. Atkarībā no sarežgītības un situācijas Tuvajos Austrumos. Pirmajā atbildē skaidri un gaiši pateikts - darba devējs nosaka. Ja Tu ar darba devēju vienojies pa tiešo, tad cik sarunāsiet, tik arī būs. Common Science ;)

Re: izcenojums
Autors: spk (84.237.171.---)
Datums: 20/01/2008 05:03

td, kādam ir jābūt iemeslam, lai būvkonstruktors neparakstītu piebūves gadījumā uz dažām lapām ietilpstošu BK sadaļu, kuru kāds jau ir uzzīmējis? Pēc ne vairāk, kā stundu aizņemošas šī zīmējuma apskates. Tikai nesāciet, lūdzu, ka tur katrs projekts baigi individuāli, un ka dēļ piebūves vispār jāveic globāla mēroga zinātniskie pētījumi :)

Re: izcenojums
Autors: td (78.84.43.---)
Datums: 22/01/2008 18:50

spk- iemesls vienkāršs: būvkonstrukcija nenodrošina noturību atbilstoši LBN un citu normatīvo aktu prasībām un viss vēl pie tam diletantiski uzrasēts...

Re: izcenojums
Autors: spk (131.207.242.---)
Datums: 22/01/2008 19:26

td - nesmīdiniet, normāls b/k pēc pasniegtās informācijas bezmaz uz līdzenas vietas sapratīs, vai parakstīt uzreiz, vai ir jāpadomā jāparēķina. Ja ir jāpadomā, tad ir cita takse, protams, bet ja nav ... un lielākajā daļā gadījumu nav. Nevajag no mušas pūst zīloni.




Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **    **  ********   *******  
  **   **   **     **  ***   **     **     **     ** 
   ** **    **     **  ****  **     **     **        
    ***     **     **  ** ** **     **     ********  
   ** **    **     **  **  ****     **     **     ** 
  **   **   **     **  **   ***     **     **     ** 
 **     **   *******   **    **     **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727