UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Pārsaguma paneļi.
Autors: nezinitis (81.198.135.---)
Datums: 27/02/2005 14:18

Labdien.
Varbūt kāds gudrs cilvēks varētu Nezinītim apskaidrot - vai ir pieļaujams standarta pārseguma paneļus 6x1,5m slogot vertikāli.T.i. izmantot vieglā fundamentā kā sienu blokus koka karkasa mājai bez pagraba.
Paldies.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **      **   *******   **       
 ***   ***  **     **  **  **  **  **     **  **       
 **** ****  **     **  **  **  **         **  **       
 ** *** **  **     **  **  **  **   *******   **       
 **     **  **     **  **  **  **         **  **       
 **     **  **     **  **  **  **  **     **  **       
 **     **  ********    ***  ***    *******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.