UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Vai normāli?
Autors: m. (91.105.66.---)
Datums: 20/08/2012 11:51

Normals piedzīvojums bus ko mazbērniem stastīt :)

Re: Vai normāli?
Autors: Aku (---.baltkom.lv)
Datums: 20/08/2012 18:00

Aha!

Man puikam 4 gadi!
Bija klāt praktiski visos darbos! No tranšejas līdz hidroizolācijai!
Mājās visus makvīnus un bembjus iestūma pagultē, tagad mēnesi tikai betonmaisītāji, traktori utt!:)

Re: Vai normāli?
Autors: Aku (---.baltkom.lv)
Datums: 20/08/2012 18:11

Starp citu, sākumā domāju liet ar nomas veidņiem!
Par veidņu nomu Peri prasīja Ls 1100 (ar piegādi), Doka vispār neatbildēja!

Ieliet protams būtu vienkāršāk, bet noraustījos no lielā cipara un tā ka nebija normāls piebraucamais ceļš. Ja nu uznāk lielie lieti, tad veidņi stāv, bumbiers netiek un, nauda skrien!
Man pamati 70 metri no normāla ceļa.

Ja tagad skatās uz cipariem, tad lietie ar nomas veidņiem izmaksātu par kādu 1k vairāk(nekā FBS)!
Ja par paštaisītajiem veidņiem un liešanu ar bumbieri - tas nav to vērts. Ja jauc pats, tad ok!
Rēkināju, ka man lietajiem paštaisīts veidnis izmaksātu ap lvl600 + nedēlas čakars!

Re: Vai normāli?
Autors: amatniecins (178.16.22.---)
Datums: 12/02/2014 23:38

Ja rēķina laiku un darba algas, tad tas izlīdzinās ar veidņu nomu, tikai nav jābaidās ka, veidņi plīsīs no betona.
Šeit par veidņu nomu un niansēm - [www.varupats.lv]

Re: Vai normāli?
Autors: Mārtiņš 737 (178.16.22.---)
Datums: 13/02/2014 09:21

PFFF... lēti tas ir!
Klausies umņik kas saka ka ir jārēķina celtnieka alga-nifiga!!! opīšiem vari rēķināt-es kā kārtīgs celtnieks nemūžam netaisītu Tev umņik pa 30ls dienā!! man ir nepieciešama degviela,brokastis,pusdienas,kafiju,lai varētu strādāt noņem tad 10ls un tad kas paliek?? ja cilvēks normāli rauj tad viņam būtu jāsaņem ap 800ls mēnesī kā minimums. Caur ss.lv vairs pat neviens īsti pat nestrādātu par tādām kapeikām...

Paņem pa 400ls mēnesī cilvēkus un viņi tev taisīs pusgadu tos pamatus..parādi man celtniekus kas sezonā strādās pa 400ls??? kurš antiņš izrāva tādas cenas???
Pat laukos paziņas kas ir labi meisteri neatpaliek tāmju ziņā no mums pierīgas meisteriem.

Tiem kas p..is santīmus silti iesaku labāk māju uzreiz nopirkt,jo māju uzcelsiet tik sūdīgi ka pēctam spļaudīsieties ka neņēmāt normālus meisterus..

Bija Saulkrastos viens objekts kuru bija jāpārtaisa pēc lētajiem meisteriem.. sajāti pamati-vēidņi izspiesti,samesti metāllūžņi iekšā-mēsls uztaisīts un džeki ņēma 2x mazāk par mums.. rezultātā tās mājas īpašnieks pārmaksāju 2x vairāk nekā būtu mums uzreiz samaksājis..
Kvalitatīvi nostiprināti veidņi-tas nav pa 100ls.. tas nav reāli..

Ja negribat maksāt un esat tādi umņiki,tad darat paši-celtnieks savas zināšanas pa kapeikām nepārdos.
A cilvēks kas ir no malas redzējis kā to dara un bezdarba rezultātā ielicis iekš ss.lv sev darba meklējumus par pamatiem vai ko citu,tad arī ir tās kurioziskās mājas.. kur viss ir sajāts.. Es ļoti atvainojos,bet padomājiet paši..

Kā daudzi normāli arhitekti un būvuzraugi saka ka jāmaksā tā celtniekiem,lai nebūtu celtniekam jāraujas uz pusēm,lai kautko nopelnītu..

Strādāju pie labakā LV arhitekta-nu tā sirmā onkuļa kas LA LV un citur pasaulē ir ievērojamus objektus ir projektējis labās rokas-šis maksāja cik teicām-standarta tāmes ne lēti,ne dārgi-viņš pārbaudīja mūsu kvalitāti un secināja ka noteikti vēlas lai mēs uztaisam visu māju viņam,un nežmiedzās par naudām,jo zin kā jāstrādā celtniekiem.. Lūk! padomājiet taču objektīvi,nevis egoistiski!

Ar cieņu Mārtiņš Ja nepieciešami manas brigādes pakalpojumi-kvalitatīvi un ar lielu atbildību 26206166 zvaniet ja vēlaties SEV māju celt vienreiz!

Re: Vai normāli?
Autors: AndrisL (178.16.22.---)
Datums: 13/02/2014 09:40

Martiņ 737
Par pieredzējuša un kvalitatīvi strādājoša meistara slavu stāsta klienti, nevis būvniecības forumā rakstīta pašreklāma. Ja jau esi tik labs un saņem tik daudz, par ko ir uztaukums? Varbūt vēlies izdarīt labu darbu, atbrauksi palīdzēt tiem, kuriem nav paveiciem ar LV "lielmeistariem"?
Personīgi es, vairāk uzticētu darbu meistaram, piem, Praktiķis, kas pasaka kādu prātīgu padomu, nevis "noliek" klientus par muļķiem, kuri vēlas realizēt savus dzīves sapņus.

Re: Vai normāli?
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 13/02/2014 09:41

Nez vai kāds, palasot šo tekstu uzskatīs, ka meisters ir Meistars, jo runas stils, leksika, lecīgums, ir nesavietojami jēdzieni ar kvalitāti, teicamu darbu. Tadas ir manas domas.....

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********         **  **         ******   
 **     **  **     **        **  **        **    **  
 **     **  **     **        **  **        **        
 ********   **     **        **  **        **   **** 
 **         **     **  **    **  **        **    **  
 **         **     **  **    **  **        **    **  
 **         ********    ******   ********   ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727