UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

pagrīdes
Autors: arčibalds (62.84.10.---)
Datums: 26/06/2011 12:32

Man kā iesācējam nav skaidrs, kādi plusi un mīnusi ir ventilējamajām pagrīdēm un izbetonētām. kāds vispār katrai būtu vēlamais "pīrāgs"

Re: pagrīdes
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 27/06/2011 08:07

Jautājums jāskata saistībā ar izvēlēto apkures veidu un sildelementiem. Manuprāt parasta, neapkurināma dēļu grīda ir universālāka. Starp citu, kā ir pa "siltajām grīdām" staigāt vasarā, kad nekurina?

Re: pagrīdes
Autors: Brusinš (195.13.155.---)
Datums: 16/08/2011 17:10

Auksti, tāpēc jau WC zonā zem flīzēm liek DEVI tīkliņu

Re: pagrīdes
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis (---.wapgw.bi.lt)
Datums: 17/08/2011 17:12

Vienstāvam... atceries ka apsildāmo grīdu izbūve paredz, ka sildošajam betonam jābūt novietotam virs siltumizolācijas. Tātad, kā grīda vasarā var atdzist, jo zemes vidējā tempratūra +3..+8 grādi to caur siltumizolāciju ietekmē minimāli.
Es ventilējamo pagrīžu priekšrocības redzu tajā apstāklī, ka ēkai 1.stāva grīdas līmeni, sevišķi tajās vietās, kur pavasarī sniegam kūstot rodas pali, var pacelt pietiekoši augsti. Savādāk piemēram 120m2 dzīvojamās ēkas pagrīdē piemēram jāieber 80..100m3 grunts. Un ja to nevar dabūt vai izrakt uz vietas un iebērt ar eskavatoru un vēl noblietēt.

Re: pagrīdes
Autors: Vienstavs (212.93.105.---)
Datums: 17/08/2011 23:03

esmu dzivojis 2.stava, uz dz.b. panela klatas flizes vienalga rada aukstuma sajutu. Cita lieta, ja virs siltajam gridam klaj koku, bet tas mazina apkures lietderibu

Re: pagrīdes
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis (---.wapgw.bi.lt)
Datums: 18/08/2011 20:54

Vienstāvam.. jebkuram materiālam fiziski eksistē siltumaizvades vērtība vai koefiicents. To izjūt jebkurš tiešā kontaktā ar materiālu, pirtī mēs dažkārt pat līdzi ņemam vēsus'padibeņu' dēļīšus, jo lavas koks var tā nokarst, ka uz tā pauti svilst.
Grīdām eksistē specifiska siltumuztveres aplēse, kas piesaistīta komforta sajūtām. Tapēc atrast zelta vidusceļu starp virsmas tempetatūru un gaisa temperatūru ir vesela būvmāksla.

Re: pagrīdes
Autors: xx (78.84.173.---)
Datums: 18/08/2011 21:13

Man nepatika, ka pa tām apakš grīdlīstu šķirbām var nākt nezināmu piejaukumu gaiss, tādēļ aizšpaktelēju. 50 g veca māja. Vienstāva. Ja jau ventilēt, tad, ne jau uz istabu.

Re: pagrīdes
Autors: aaaa (78.84.190.---)
Datums: 18/08/2011 22:11

Man ir lielā daļā flīzēta grīda uz siltināta betona plāceņa. Visi, pat bērni staigājam plikām kājām. Varbūt pieradums, bet vasarā super - tā grīda nav auksta, bet patīkami vēsa - īstenībā istabas temperatūrā. Man personīgi patīk labāk kā pa parketu staigāt - tāda atsvaidziņoša sajūta. Starp citu aukstuma izjūta ir baigi atkarīga no flīžu gluduma. Ir baigā atšķirība vai staigāt pa pulētām akmensmasas flīzēm, vai grubuļainām māla flīzēm.

Re: pagrīdes
Autors: Didims (78.84.107.---)
Datums: 18/08/2011 22:26

Jūs runājat par tām patīkami vēsajām grīdām karstās vasaras dienās? Man patīk. Man gan nav viscaur, tik virtuvē, koridorā, tualetē un priekšnamā, tādās nosacīti centrālākās un potenciāli mitrākās vietās. Guļamistabās un ēdamistabā ir eļļotu dēļu grīda. Tad staigājot sanāk pārmaiņa. Pa māju dzīvojos basām kājām, bērnus gan sieva ir ieradinājusi staigāt čībās, lai zeķes neplēš.

Re: pagrīdes
Autors: xx (78.84.173.---)
Datums: 18/08/2011 22:36

arčibalds jautāja par ventilāciju? .... nevis par pedalizēšanas orgasmiem...

palūgšu pieturēties pie tēmas!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ******   **     **  ********   ******  
    **     **    **  **     **     **     **    ** 
    **     **        **     **     **     **       
    **     **        **     **     **     **       
    **     **         **   **      **     **       
    **     **    **    ** **       **     **    ** 
    **      ******      ***        **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727