UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

ārējā stūra konstrukcija
Autors: ma21 (95.68.1.---)
Datums: 13/02/2012 20:58

Sveiks.Sāku krāmēt regipsha profilus un atdūros pie slīpā ārējā mansarda jumta stūra...jumt ir L veida...un tg jaliek slīpajai plaknei profili,bet nesaprotu kā lai tos galus tajaa stūrī nofiksē un savieno..ir kāda raxtiska vai foto informacija kādam...būšu ļoti pateicīgs...

Re: ārējā stūra konstrukcija
Autors: h2so4 (---.tallink.ee)
Datums: 13/02/2012 21:25

knauf mājas lapā meklē...būtībā profili iet iekš ud , tikai slīpi gali jānogriež. cerams, ka tu nedari tā, ka saliec visus profilus un tikai tad reģipsi krāmē.?
es parasti lieku profilus, kur vajag, tad salieku ģipsi, tad atkal piekrāmēju profilus pēc vajadzības un pamazām viss top skaidrs, bez liekas jebācijas.

Re: ārējā stūra konstrukcija
Autors: ma21 (95.68.1.---)
Datums: 13/02/2012 21:41

...nu tur ieksh UD diezgan pagruti bus ielikt,tad tur kkas uz tas sutra spars ir japieaudzee,lai pie taa var pieskruvet attiecigajaa lenkii to UD...bus kkas jawtuko..knauf jau parlapoju...nekas netika atrasts...:(...es tg krameju jumta plakni,tad likshu plaksnes kur vajadzes starpsienas un ga;la sienas taisiit...nevaru taa pakapeniski,jo man aiz tam ribam vel vadi un siltumtrubas jasavelk...taa,ka pamazām viss kust...:(

Re: ārējā stūra konstrukcija
Autors: h2so4 (---.tallink.ee)
Datums: 14/02/2012 07:52

es vienīgi varu pateikt to , ka tādus stūrus katrs uztaisas tik labi, cik viņā ir iekšā makgaivers:D cits nobakstās pusdienu ap tādu stūri un vienalga ir samocīts, citam varbūt tas ir kā divus pirkstus :D vnk sēdi un štuko..
aa un kāpēc siltumtrubas nevar pašās beigās pa āru palaist? kad reiz latvietis praktiskais beigs mērkaķoties ar trubu un vadu panisku slēpšanu:D

Re: ārējā stūra konstrukcija
Autors: ma21 (95.68.1.---)
Datums: 14/02/2012 11:28

..nu paldies par info...buss japashtuko..nekas jau baigi gruts tur nevar but,vienalga pec tam ar regipshi aizklasies...:)...nu bet tomer skaistak,ka vadus un trubas neredz...vai ta ne???...savādāk dārgi sanāks-jaliek zelta,lai labi izpildītos...:)

Re: ārējā stūra konstrukcija
Autors: kaamis (62.63.179.---)
Datums: 14/02/2012 12:00

Iemet bildi ar to stūri tad jau ko sadomās

Re: ārējā stūra konstrukcija
Autors: ma21 (95.68.1.---)
Datums: 14/02/2012 17:14

jaa jaa,lai lielmeistari ierēc pa mani...:)...nu ja normali sanaks un nebuus kauns par padariito,tad meginashu ielikt...:)

Re: ārējā stūra konstrukcija
Autors: kaamis (62.63.179.---)
Datums: 14/02/2012 18:08

Es domāju ar nepabeigto stūri pirms taisīšanas :)

Re: ārējā stūra konstrukcija
Autors: ma21 (95.68.1.---)
Datums: 14/02/2012 21:02

...es sapratu...:)..tapec jau raxtu,ka taa uztaisiwu ka meistari apsmies...kad ieraudzis konstrukciju...bet gan jauielikwu...kaut vai ,lai citi zin kā nevajag darīt...:)

Re: ārējā stūra konstrukcija
Autors: h2so4 (---.tbcn.telia.com)
Datums: 14/02/2012 22:28

tā trubu slēpšana nekādu skaistumu, ja rēķina pret praktiskumu, nenes. akurāti , taisnā līnijā ieliekam rores ,nokrāsojam un nesildam to ko nevajag sildīt. un nav bail ,ka aizsals, galu galā. un esam droši, ka ,ja kaut kur sāks pilēt , tecēt, viss būs redzams.
vadus, protams, ka smukāk ir noslēpt, tam es piekrītu.

Re: ārējā stūra konstrukcija
Autors: aae (95.68.70.---)
Datums: 14/02/2012 23:05

nu nemaz nepārliecina, akurāti :D

Re: ārējā stūra konstrukcija
Autors: h2so4 (---.tbcn.telia.com)
Datums: 15/02/2012 08:51

kas tieši nepārliecina? ka var salikt rores ,lai izskatās akurāti? :D



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  ********   ********  **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **        ***   ** 
 **     **  **     **  **     **  **        ****  ** 
 **     **  **     **  **     **  ******    ** ** ** 
 **     **  **     **  **     **  **        **  **** 
 **     **  **     **  **     **  **        **   *** 
 ********    *******   ********   ********  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727