UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Starpstāva pārsegums virs pirts
Autors: lūdzu info (159.148.90.---)
Datums: 15/03/2012 15:33

Varbūt kāds var iedot kādu info?
Tātad, lēnām taisu mansardu.. un jautājums tāds.
pirmajā stāvā man ir pirts (nevis sauna) kura ir pagaidām uztaisīta tā nekādīgi, bet kuru plānots pārtaisīt.

1) Pārtaisot pirti, lai mitrums neietu man pārsegumā un nepaliktu man viss vattē idejiski man viņa ir jānoizolē! ar ko to vislabāk darīt?'
Itkā visi klaigā par to folliju.. bet tas jau man nepildīs Hidroizolācijas funkcijas? kā vislabāk nostrādāt griestus pirts telpā?

2)Bet pirts pārtaisīšana man ir sekundārā.. vēlējos pajautāt tādu lietu taisot to mansardu siltinu es grīdu ar vati... lieku lāgas utt..
Bet tā kā man pirmais stāvs faktiski nav apkurināms.. vai arī tas tiks apkurināts ļoti minimāli.. kā man būtu jāveido grīdas pīrāgs..?
NEpieciešama man ir tvaika izolācija tieši virs pirts vai nē? vienkārši domāju vai man tā tvaicene vienkārši nesvīdīs no karstuma kas ir apakšā?

3) vannas istaba virs koka pārseguma?
kādas plāksnes labāk likt- taisos flīzēt, bet itkā par pamatu doma ir likt OSB, bet vai man flīzes neleks nost?
Nevajag tam osb uzliet kādu zlīdzinošo kas speciāli kokam lai man tā konstrukcija būtu mazāk kustīga?
vai ir kādi citi varianti?
Paldies

Re: Starpstāva pārsegums virs pirts
Autors: kaamisz (80.233.222.---)
Datums: 15/03/2012 16:11

Virs pirts liec AL foliiji un salīmē ar AL skoču tā būs perfekta tvaika izolācija un atstaros arī pirts siltumu atpakaļ telpā. Parējas telpās manuprāt nevajag nekādas plēves. Uz tā plānotā osb 2 stāva grīdai uzskrūvē 1 kārtu grīdas reģipsi tad kautkādu hidroizolāciju jau ar vajadzēs un tās flīzes.

Re: Starpstāva pārsegums virs pirts
Autors: lūdzu info (159.148.90.---)
Datums: 15/03/2012 16:18

Paldies par info



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **         ********  **      ** 
 ***   **  ***   **  **    **      **     **  **  ** 
 ****  **  ****  **  **    **      **     **  **  ** 
 ** ** **  ** ** **  **    **      **     **  **  ** 
 **  ****  **  ****  *********     **     **  **  ** 
 **   ***  **   ***        **      **     **  **  ** 
 **    **  **    **        **      **      ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727