UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Apse būvniecībā?
Autors: Rihards# (195.234.144.---)
Datums: 07/09/2005 17:26

Kur privātmājai varētu izmantot apses dēļus(apšuvumā, grīdās, brusēs, spārēs??)? Itkā dzirdēts tikai iekšējai apdarei un pirtīm. Varbūt kādam ir pierdze?

Re: Apse būvniecībā?
Autors: andrek (81.198.143.---)
Datums: 07/09/2005 18:08

Apses koks pēc savas būtības atņem ļaudīm enerģiju- masveidā pirtīs to izmanto galvenokārt kā energijas stabilizātoru: pirts process dod lielu enerģiju, apse noņem. Māja apsi varētu iebūvēt telpās, kur ilgi nav jāuzturās, bet risks šajā mājā justies nogurušam ir liels.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********  **     **        **  **     ** 
 **     **  **    **  **     **        **   **   **  
 **     **      **    **     **        **    ** **   
  ********     **     *********        **     ***    
        **    **      **     **  **    **    ** **   
 **     **    **      **     **  **    **   **   **  
  *******     **      **     **   ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.