UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Priekšnama pārsegums
Autors: datis (81.198.88.---)
Datums: 15/10/2005 05:30

Ir doma virs apkurināma priekšnama izveidot balkonu, vai kādam ir kāda pieredze ar pārseguma pīrāgu ar koka sijām (priekšnama platums- 3.20m sijas 7*15, solis 40 cm)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********        **  ********   **     ** 
 **     **  **              **  **     **  **     ** 
        **  **              **  **     **  **     ** 
  *******   ******          **  **     **  ********* 
        **  **        **    **  **     **  **     ** 
 **     **  **        **    **  **     **  **     ** 
  *******   ********   ******   ********   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.