UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Tvaika barjiera
Autors: khe (178.16.22.---)
Datums: 03/11/2014 11:57

Iekšpuse 5reiz mazāk tvaikcaurlaidīga, kā ārpuse un nevienas plaisas, spraugas, cauruma pa kuriem gaisam plūst caur vati... Skaidene ir bijusi nolīmēta ar tapetēm vai nokrāsota, ārpuse ir pārāk labi vēdināta:) un līvāniete līdz šim nav nopuvusi... Ja spēj pilnībā nodrošināties pret gaisa plūšanu uz āru caur vati, tad pietiek ar kārtīgu krāsojumu(kaut vai eļļas:) ) no iekšpuses. Tomēr uzsvars uz vārdiem: ''pilnībā nodrošināties''. Arī tā josla, kas starpstāvu pārsegumā satiekas ar ārsienu, lai gan plēvojoties tā vieta tāpat būtu problemātiska...

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **     **  **    **  **       
 **        ***   **  **     **  **   **   **       
 **        ****  **  **     **  **  **    **       
 ******    ** ** **  *********  *****     **       
 **        **  ****  **     **  **  **    **       
 **        **   ***  **     **  **   **   **       
 ********  **    **  **     **  **    **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.