UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Ekovate
Autors: Oscar888 (85.10.211.---)
Datums: 24/03/2015 10:13

Vai kāds būvējot koka karkasa māju, siltināšanai ir izmantojis EKOVATI? Kādas atsauksmes, kādas izmaksas, kāds ir sienas pīrāgs? Varbūt varat ieteikt kādu firmu, kas ar to nodarbojas?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********  **        **     **  **     ** 
 **     **  **    **  **        **     **  **     ** 
 **     **      **    **        **     **  **     ** 
 **     **     **     **        **     **  **     ** 
 **     **    **      **         **   **    **   **  
 **     **    **      **          ** **      ** **   
 ********     **      ********     ***        ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.