UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Kad veikt pamatu hidroizolāciju un siltināšanu
Autors: Sandija (91.105.11.---)
Datums: 13/06/2017 22:26

Labvakar!
Jautājums šāds..
Cik dienas pēc betona ieliešanas var veikt pamatu vertikālo hidroizolāciju un siltināšanu? Vai ir kāds laika posms, kas jānogaida? Vai 2-3 dienas ir pietiekami, jeb jāļauj betonam pastāvēt?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **     **  **     **  ********   **     ** 
 **    **    **   **   **     **  **     **   **   **  
 **           ** **    **     **  **     **    ** **   
 **   ****     ***     **     **  ********      ***    
 **    **     ** **    **     **  **     **    ** **   
 **    **    **   **   **     **  **     **   **   **  
  ******    **     **   *******   ********   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.