UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Pasīvā māja
Autors: JanisJanis (95.68.98.---)
Datums: 23/10/2017 08:20

Kādas domās 2017. gadā par Pasīvo māju? Jā, nē? Kādu vēl būvstandartu varētu ierakstīt līgumā lai visieim (arh.būv.inž) ir atbildība?

Re: Pasīvā māja
Autors: GG (80.232.240.---)
Datums: 23/10/2017 09:49

Manuprāt nekas nav mainījies - īstas pasīvās mājas uzbūvēšana izmaksā dārgāk, nekā parastas (normālas) apkurināšana līdz mūža beigām. Jaunās siltumpretestības normas (1:1 no Somijas) mūsu klimatam jau tā ir pietiekamas ar krietnu rezervi.

Re: Pasīvā māja
Autors: qwe (158.255.56.---)
Datums: 25/10/2017 12:53

Nu nu. Būvējot pareizi SIP paneļu māju un ar maziem logiem un izlaižot zemes kontūru ienākošā gaisa pirmsuzsildīšanai būs ļoti lēta un tuvu pasīvai ēka.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    ******    **    **  ********  **      ** 
 **     **  **    **   **   **   **    **  **  **  ** 
 **     **  **         **  **        **    **  **  ** 
 ********   **   ****  *****        **     **  **  ** 
 **         **    **   **  **      **      **  **  ** 
 **         **    **   **   **     **      **  **  ** 
 **          ******    **    **    **       ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.