UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Ko labāk darīt ar esošo māju ?
Autors: Juris Fl (84.237.132.---)
Datums: 17/03/2006 16:35

Tātad prasās pēc kāda speciālista, vai nu būvinženiera, vai uzreiz arhitekta, kas ieteiktu, ko tad darīt?
Ir tātad māja, celta kaut kad ap 1920. gadu nu tā apmēram. Māju esmu mantojis. šo to esmu paremontējis. Bet māja ir pamaza (pamatu aizņemtais laukums kādi 65kv/m, viens stāvs), praktiski divas mazas istabas un vēl veranda. Māja ir no koka. Gribās bišku vairāk telpas, varbūt otru stāvu pielikt (vai pamati turēs, vai esošās koka knstrukcijas kaut ko tādu pieļauj utml). Varbūt tikai to verandu par istabu pārtaisīt.
Milzīgi daudz līdzkļu man nav, jo tāpat ņemtu kredītu tam visam. Patreiz uz projektēšanu un tamlīdzīgām lietām budžets man ir kādi 2000Ls. Tas pat varētu būt maksimums. Nu nav vienkārši vairāk. Vismaz patreiz.
Varbūt ar tiem 2000Ls ir daudz par maz, un nav vērts sākt? :)

Ja kāds te ir, kam nav milzu ambīcijas, kas tikai no 10kLs sāk runāt, tad lūdzu piesakieties.

Jā kas vēl. māja atrodas Jūrmalā, līdz ar to vajadzētu cilvēku, kam vismaz ir kaut neliela pieredze Jūrmalā, vismaz viens projekts varbūt. Lielāks apbūves blīvusm par tiem pašiem 65kvm nesanāk (ja nu vienīgi kādam kādu bulku iedod), bet man ar diviem stāviem uz šāda apbūves blīvuma pilnīgi pietiktu, vismaz cik esmu pats uzskicējis. Tā ka man jau dažas idejas ir, vajag tikai speciālistu, kas pasaka kas un kā.
Kas vēl, vēlams lai speciālists nav parāk atkarīgs no cigaretēm, jo iebraucu te vienā Jūrmalas projektētāju kantorī, un tur kā nācu iekšā, tā gandrīz kā pret sienu. Nesaprotu, kā tā var ar klientiem.

Ja kas zvaniet, ja ir interese - 9103348, vai uz mailu, sarunāsim satikšanos.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******    ******          **   ******   
    **     **     **  **    **         **  **    **  
    **            **  **               **  **        
    **      *******   **   ****        **  **   **** 
    **            **  **    **   **    **  **    **  
    **     **     **  **    **   **    **  **    **  
    **      *******    ******     ******    ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727