UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Guļbūve 70 kvm uz pāļiem
Autors: Tinis (62.85.11.---)
Datums: 03/06/2019 18:00

Akita55 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Interese pēc apskatīju [www.filwud.com]
> piedāvātās guļbūves, nekur neredzēju, ka
> baļķu diametrs būtu 15cm, visur 20-22cm. Vai es
> kaut kur nepareizi skatos?
---------------
Lasīt protam? Šaurākā vieta un diametrs nav sinonīmi.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******   **     **  ********   ******** 
 **     **  **     **  **     **  **     **     **    
 **     **         **  **     **  **     **     **    
 **     **   *******   *********  ********      **    
  **   **          **  **     **  **     **     **    
   ** **    **     **  **     **  **     **     **    
    ***      *******   **     **  ********      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.