UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Guļbūve 70 kvm uz pāļiem
Autors: Tinis (62.85.11.---)
Datums: 03/06/2019 18:00

Akita55 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Interese pēc apskatīju [www.filwud.com]
> piedāvātās guļbūves, nekur neredzēju, ka
> baļķu diametrs būtu 15cm, visur 20-22cm. Vai es
> kaut kur nepareizi skatos?
---------------
Lasīt protam? Šaurākā vieta un diametrs nav sinonīmi.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **          ******    ********   ********   ******  
 **    **   **    **   **     **     **     **    ** 
 **    **   **         **     **     **     **       
 **    **   **   ****  ********      **     **       
 *********  **    **   **            **     **       
       **   **    **   **            **     **    ** 
       **    ******    **            **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.