UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Mājas būvniecības izmaksas
Autors: stroika (89.254.148.---)
Datums: 17/03/2021 15:19

Nu lab ar kaut kādām amartizācijas izmaksām mums visiem ikdienā jārēķinās..sūknis.. man ir četri willo sūkņi-5 gadi garantija. Maksāja gabalā ja nemaldos ap 100 eiro. Ne jau pēc 5 gadi visi vienā dienā izbeigsies.. nu krāns var kaut kad sākt tecēt , durve sprūst, logs izregulēties.. nu jā . Diezvai no tā izvairīsies arī hipotēku ņēmēji..

Re: Mājas būvniecības izmaksas
Autors: Andris61 (217.199.113.---)
Datums: 17/03/2021 16:47

Iesaku aiziet painteresēties pie profesionāļiem par mājas būvniecības izmaksām. Es uzbūvēju māju pie SIA Building Expert. Aizej uz konsultāciju, viņi tev sīki un smalki izstāstīs cik izmaksās tava iecerētā māja. Man personīgi ir laba pieredze pie viņiem. Detalizēti visu paskaidroja par mājas energoefektivitāti, apkures sistēmām, ventilāciju un citām svarīgām lietām.

Re: Mājas būvniecības izmaksas
Autors: forši gan (45.132.226.---)
Datums: 17/03/2021 17:07

Andris61 rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Iesaku aiziet painteresēties pie profesionāļiem
> par mājas būvniecības izmaksām. Es uzbūvēju māju
> pie SIA Building Expert. Aizej uz konsultāciju,
> viņi tev sīki un smalki izstāstīs cik izmaksās
> tava iecerētā māja. Man personīgi ir laba pieredze
> pie viņiem. Detalizēti visu paskaidroja par mājas
> energoefektivitāti, apkures sistēmām, ventilāciju
> un citām svarīgām lietām.

Iesaku paskatīties tā kantora nodokļu parādu un atsauksmes sudzibas.lv. Tie paši vēži maskējas arī zem SIA MODALANE, SIA. "Modalane House", SIA "AB Building House".

Laikam bizness tik labi iet, ka veselas 4 SIA bija jāuztaisa, lai tiktu ar lielo klientu pieplūdumu galā.

Re: Mājas būvniecības izmaksas
Autors: Mr. (81.224.220.---)
Datums: 17/03/2021 19:32

Pirms pusgada ar vienu palīgu uzcēlu māju (ne sev). 150kvm vienstāva taisnstūris ar vienu izbūvi ieejas verandai, divslīpu jumts ar ieejas izbūvi, pamati siltā zviedru plāksne, koka karkass, ventilējamā koka fasāde, iekšsienas krāsotas, 2 wc, puse grīdas flīzēta, puse lamināts(jo siltās grīdas), trīskāršie pakešu logi, vienas bīdāmās durvis 3m, siltumsūknis, bez skursteņiem. Sākām uz līdzenas vietas, bija pievilkta elektrība, ūdens, kanalizācija, pēc 3 mēnešiem ienesām mēbeles. Aptuvenās izmaksas materiāls un darbs ap 55tukst. Palīdzība no malas bija vates pūtēji bērniņos un siltumsūkņa pieslēdzēji. Vēl jāpiebilst, ka uz jumta bija paši dārgākie keramiskie dakstiņi un iekšā visdārgākās lielformāta flīzes. Saimnieks gan kategoriski atteicās no rekuperatora. Bez apkārtnes labiekārtošanas. Mājas izmaksaa tomēr ir diezgan elastīga lieta. Ja naudas daudz, tad cel pa dārgo, kaut vai no Armani blokiem ar Gucci jumtu, un maksā par darbu dubultā, tas ir ok, bet ja nauda ir tik cik ir, tad cel par cik vari atļauties, galvenais nesajaukt šīs lietas vietām :)

Re: Mājas būvniecības izmaksas
Autors: Teorētiķis (84.237.207.---)
Datums: 17/03/2021 21:44

Mr. rakstīja:
-------------------------------------------------------
Vēl jāpiebilst, ka uz
> jumta bija paši dārgākie keramiskie dakstiņi

Konkrētāk?



Labots 1 reizes. Pēdējo reizi labots 17/03/2021 21:44, labojis Teorētiķis.

Re: Mājas būvniecības izmaksas
Autors: Mr. (81.224.220.---)
Datums: 17/03/2021 22:59

Teorētiķis rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mr. rakstīja:
> -------------------------------------------------------
> Vēl jāpiebilst, ka uz
> > jumta bija paši dārgākie keramiskie dakstiņi
>
> Konkrētāk?

Nelskamp Nibra

Re: Mājas būvniecības izmaksas
Autors: Saldus Sapņus (95.68.96.---)
Datums: 18/03/2021 00:27

Mr. rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pirms pusgada ar vienu palīgu uzcēlu māju (ne
> sev). 150kvm vienstāva taisnstūris ar vienu izbūvi
> ieejas verandai, divslīpu jumts ar ieejas izbūvi,
> pamati siltā zviedru plāksne, koka karkass,
> ventilējamā koka fasāde, iekšsienas krāsotas, 2
> wc, puse grīdas flīzēta, puse lamināts(jo siltās
> grīdas), trīskāršie pakešu logi, vienas bīdāmās
> durvis 3m, siltumsūknis, bez skursteņiem. Sākām uz
> līdzenas vietas, bija pievilkta elektrība, ūdens,
> kanalizācija, pēc 3 mēnešiem ienesām mēbeles.
> Aptuvenās izmaksas materiāls un darbs ap 55tukst.
> Palīdzība no malas bija vates pūtēji bērniņos un
> siltumsūkņa pieslēdzēji. Vēl jāpiebilst, ka uz
> jumta bija paši dārgākie keramiskie dakstiņi un
> iekšā visdārgākās lielformāta flīzes. Saimnieks
> gan kategoriski atteicās no rekuperatora. Bez
> apkārtnes labiekārtošanas. Mājas izmaksaa tomēr ir
> diezgan elastīga lieta. Ja naudas daudz, tad cel
> pa dārgo, kaut vai no Armani blokiem ar Gucci
> jumtu, un maksā par darbu dubultā, tas ir ok, bet
> ja nauda ir tik cik ir, tad cel par cik vari
> atļauties, galvenais nesajaukt šīs lietas vietām
> :)

Sapņot jau nav aizliegts.

Re: Mājas būvniecības izmaksas
Autors: m! (46.109.83.---)
Datums: 18/03/2021 09:53

Ja cel pats sev un neesi buvnieks, daudz laiku pavadisi meklejot informaciju un kurs no atrodamajiem risinajumiem ir labakais

Re: Mājas būvniecības izmaksas
Autors: piča (185.65.162.---)
Datums: 18/03/2021 10:12

tiko pabeidzu vecas vasarnīcas ar palīgēku kapitalku. koka karkass, koka pārsegums, ventilējamā fasāde, pvc logi, balex jumti. nav ne baigi smalkais līmenis, ne galīgi pa nabago.

vasarnīca tur tikai nosaukumā, jo principā sienās ir 20-30 cm vates, pārsegumos/ jumtos tas pats, līdz ar ko varētu īzī dzīvot ziemā, tik tad siltumsūknis vēl jāierīko.

izmaksas darot vienatnē sanāca ~310 eur/m2.
izmaksās nav pamatu (tie palika abām ēkām), un nav centrālapkures (ir jotuls + konvektori), nav kondiškas, nav ventilācijas. no vecās mājas netika nomainīts ~ 30% sienu statņu, vecais pirmā stāva pārsegums, pamati un 15 m2 koka grīdas (vienai ēkai). Otrai ēkai palika tikai pamati. Pārējais viss pa jaunu, tai skaitā elektropieslēgums, dziļurbums (jāatzīst, ka tas man riktīgi pa lēto), projekts, nodošana ekspluatācijā. Arī liela daļa instrumenti - kaut ko, protams nomāju (grīdu slīpējamo mašīnu, blieti).
Uz doto brīdi ir palicis nomainīt žogu. Varbūt.

kopā tie ir ~ 5 gadi brīvdienu, atvaļinājumu un vakaru. darīju hobija pēc, tāpēc neuzskatu, ka būtu kaut ko zaudējis. vienīgais ko pats nedarīju - eštrihu grīdām ņēmu džekus no āras un kabnalizāciju man brigāde ierīkoja. ja uz visiem darbiem būtu meistari/ strādnieki, tad tas viss kā minimums x2 (tātad ne mazāk par 620 eur/m2). Līdz ar ko rēķināt ap 900-1000 e/m2 par gatavu māju no nulles (bez zemes pirkšanas) ir pilnīgi adekvāti. Un ar visu štuku kvadrātā tur vēl būs jāiespringst uz menedžmentu.

otrreiz būtu stabili nojaucis un uzbliezis uz vecajiem pamatiem no nulles. un moš arī pamatus pa jaunu ielējis- cits ātrums darbam salīdzinot ar veca knibināšanu.

--------------------------------
paķimerējos ap savu vasarnīcu.
[vasarnica.blogspot.com]
tagad snaikstos ap nākamo objektu:
[mezamaja.wordpress.com]

Re: Mājas būvniecības izmaksas
Autors: Teorētiķis (84.237.207.---)
Datums: 19/03/2021 17:53

Mr. rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Teorētiķis rakstīja:
> -------------------------------------------------------
> > Mr. rakstīja:
> >
> -------------------------------------------------------
> > Vēl jāpiebilst, ka uz
> > > jumta bija paši dārgākie keramiskie dakstiņi
> >
> > Konkrētāk?
>
> Nelskamp Nibra

Tie pat tuvu nav dārgākie dakstiņi. Laumans, Erlus Monier, Creaton. Lai man piedod Nelskamp fani, bet arī Vācīja Nelskamp ir aiz šiem 4triem stabili kvalitātes ziņā.

Re: Mājas būvniecības izmaksas
Autors: Qv (91.105.76.---)
Datums: 21/03/2021 22:35

Piekrītu. Tuvojos nobeigumam, cipari un secinājumi sakrīt

Re: Mājas būvniecības izmaksas
Autors: Brianna (188.170.72.---)
Datums: 15/08/2022 11:31

Tas man ir pārāk sarežģīts jēdziens. Es labprātāk būtu skaidrā naudā. Ja es nonākšu finansiālās grūtībās, es vienmēr varu saņemt nelielu aizdevumu - kredītu apvienošana par to nav nekas sarežģīts. Esiet piesardzīgs un samaksājiet laikā, un Jūs jutīsieties pēc iespējas vieglāk. Vai Jūs piekrītat man? Vienkārši atstājiet šos kontaktus šeit.

Re: Mājas būvniecības izmaksas
Autors: ReinisL (80.89.72.---)
Datums: 31/01/2024 12:14

Ja kādam nepieciešami alumīnija logi un durvis iesaku apsvērt izskatīt S4VS kā opciju.
Piedāvās arī PVC logus.
[www.s4vs.lv]

Re: Mājas būvniecības izmaksas
Autors: Daniel Lisa (124.29.212.---)
Datums: 19/02/2024 22:28

Comprehensive cleaning and restoration services play a vital role in enhancing healthcare environments by maintaining hygiene standards and ensuring the safety of patients and staff. These services help in preventing the spread of infections and creating a healthier atmosphere for Ozempic South Africa, individuals can buy Ozempic online to manage their diabetes effectively, contributing to better overall health outcomes within healthcare settings.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **     **  ********   **    **  **    ** 
 **     **   **   **   **     **   **  **    **  **  
 **     **    ** **    **     **    ****      ****   
  ********     ***     ********      **        **    
        **    ** **    **            **        **    
 **     **   **   **   **            **        **    
  *******   **     **  **            **        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727