UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Kurš jau veiksmīgi pabeidzis būvniecību
Autors: Aigars79 (---.telia.lv)
Datums: 25/08/2006 23:36

Sveiki!

Vai te ir kaads kurš jau veiksmīgi pabeidzis būvniecības procesu un izmantojis nevis oficiālās firmas bet gan privātās celtnieku brigādes?
Ja bijusi saskarsme ar sakariigu brigādi vai lūdzu nevarētu man atsūtīt kādu kontaktinformāciju (piemeram, telefona nr.), lai es varētu ar viņiem sazināties?

Es plānoju nākamgad pavasarī sākt privātmājas būvniecību netālu no Saulriešiem (varbūt pirms ziemas vēl šoruden ielikt pamatus) tāpēc meklēju kontaktus.
Visas atļaujas un papīru lietas kārtoju pats, vajadzēs tikai būvēt. Par labi padarītu darbu, labi maksāšu.


Mans e-mail: aigars79@#$%&gmail.com

Re: Kurš jau veiksmīgi pabeidzis būvniecību
Autors: Andis27ana (---.teliamtc.lv)
Datums: 25/08/2006 23:42

Galvenais neuzraujies uz PROFIŅIEM : Murgains stāsts bet fakts. Pats it kā saprotu kas ir remontdarbi utt, bet celtnieks jau nu neesmu, bet man te paziņas tie gan dod virsū, visi kā viens ir profesionāļi visās jomās buvniecībā, ja vajg šie liek jumtu, ja vajg siltina, ja vajg pat uzcels no pamatiem, par ko tad šis stāsts, zvana man vienu dienu viens no maniem''speciem'' prasa vai negribot pahalturēt, vajagot siltināt jaunbūvi, es šim - nekad neesmu darījis, man atbild - pofig cik tur tās prasmes. Jautājums- vai vispār kaut viens kas strādā stroikās vispār sajēdz ko dara, vai tikai nenormālu naudu kāš. ???

P.S. pats taisos būvēties, tā ka ir par ko aizdomāties, pašam celt lēnā garā tā ka ķirbītis cēla savu mājiņu, vai uzticēties ''profiņiem'' ???

Re: Kurš jau veiksmīgi pabeidzis būvniecību
Autors: Didzisp (195.13.171.---)
Datums: 27/08/2006 02:18

Tagad jau jebkurš cilvēks, kurš no trim siteniem pa naglu vienu trāpa, ir meistars, bet ja trāpa divas reizes tad darbu vadītājs.

Re: Kurš jau veiksmīgi pabeidzis būvniecību
Autors: Aigars79 (---.telia.lv)
Datums: 28/08/2006 16:10

Šobrīd, kad visi būvē, tad protams ir ļoti daudzi tādi, kas tikai pa naglu māk uzsist, bet nu ne jau pirmo satikto uzreiz bez pārbaudes ņemšu.
No otras puses tas pat ir labi, ka visi, kas agrāk slaistījās bez darba, tagad mēģina kaut ko būvēt. Domāju, ka viņiem pēc pāris gadiem reāla darba tā pieredze nāks un tad jau būs OK. Es tikai negribu būt tas uz kā rēķina tas nāk :)

Es jau šogad pavasarī sāku meklēt brigādi un man likās ka kaut ko sakarīgu atradu. Satikos ar viņiem apskatīju divus viņu objektus, viss likās, ka būs OK, bet tagad rudenī man par viņiem domas mainījās vairāku objektīvu apstākļu dēļ un nākotne vairs tik cerīga neizskatās. Tāpēc steidzami sāku meklēt kādu citu variantu.


HELP!!!!!

Re: Kurš jau veiksmīgi pabeidzis būvniecību
Autors: Ciba (---.mpe.lv)
Datums: 29/08/2006 06:24

Mēs tam visam būsim tūlīt izgājuši cauri. Tagad saku, ka ja meistaram strādā galva un rokas vienlaicīgi - viņš ir nenovērtējams! Parasti tas notiek atsevišķi...:)

Re: Kurš jau veiksmīgi pabeidzis būvniecību
Autors: Aigars79 (---.telia.lv)
Datums: 29/08/2006 19:37

Ciba, un kaa jusejie meistari? Ir OK?
Varbuut varat atsutiit vinju koordinaates?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   *******   **     **  **    **  ********  
  **  **   **     **   **   **   ***   **  **     ** 
   ****    **           ** **    ****  **  **     ** 
    **     ********      ***     ** ** **  **     ** 
    **     **     **    ** **    **  ****  **     ** 
    **     **     **   **   **   **   ***  **     ** 
    **      *******   **     **  **    **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727