UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Durisol un Sia Eko-celtnieks
Autors: dzintarslv (89.191.100.---)
Datums: 23/10/2006 18:58

Jautaajums sakaraa ar blokiem Durisol, kaada pieredze. Vai tieshaam nav neko vairs jaasiltina? Varbuut kaads jau dziivo maajaa ar shaadiem blokiem.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******         **  **    **   *******   ********  
 **     **        **  ***   **  **     **  **     ** 
 **               **  ****  **  **         **     ** 
 ********         **  ** ** **  ********   ********  
 **     **  **    **  **  ****  **     **  **        
 **     **  **    **  **   ***  **     **  **        
  *******    ******   **    **   *******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.