UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

dvīņu mājas
Autors: Ray (81.198.155.---)
Datums: 14/04/2004 09:25

Gribētos uzzināt, kādi ir ierobežojumi, projektējot dvīņu mājas. Ir doma celt 2 atsevišķi stāvošas 2 stāvu mājas, kas pa vidu būtu savienotas ar garāžām. Vai tām mājām ir jābūt pilnīgi vienādām, jeb pietiek ar to, ka tās ir savienotas savā starpā.

Re: dvīņu mājas
Autors: Haiduks (159.148.154.---)
Datums: 15/04/2004 19:46

To vislabāk spēs atbildēt Jūsu rajona arhitekts, jo viņa vārds būs pēdejais un stiprākais.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **   *******   ********    ******    **      ** 
       **  **     **  **     **  **    **   **  **  ** 
       **  **     **  **     **  **         **  **  ** 
       **   ********  ********   **   ****  **  **  ** 
 **    **         **  **         **    **   **  **  ** 
 **    **  **     **  **         **    **   **  **  ** 
  ******    *******   **          ******     ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.