UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Gāzes apkure privātmājai
Autors: bandios (---.vid.gov.lv)
Datums: 22/04/2004 15:56

Sveiki. Jautājums lietpratējiem un profesionāļiem, kā ierīkot gāzes apkuri privātmājai ap 180m2, ja nav pieejas gāzes vadam. Kādi varētu būt risinājumi un salīdzinošas izmaksas.

Re: Gāzes apkure privātmājai
Autors: trix (---.vid.gov.lv)
Datums: 23/04/2004 11:43

var ierīkot cisternu, bet par izmasām nezinu, varbūt kāds cits pateiks vairak informācijas.

Re: Gāzes apkure privātmājai
Autors: Shinshilla (---.grafton.lv)
Datums: 26/04/2004 10:51

Un cik izmaksaa gaazes apkure ziemas meeneshos taadai maajai ?

Re: Gāzes apkure privātmājai
Autors: praktiķis (195.62.156.---)
Datums: 27/04/2004 07:49

Man piedāvāja ārējo/virszemes/cisternas ierīkošanu par 2000Ls.

Re: Gāzes apkure privātmājai
Autors: pilnīga iesācēja (195.13.209.---)
Datums: 27/04/2004 11:29

Vai 2000 ls par ierīkošanu? un cik maksā pati cisterna? esmu dzirdējusi, ka ir varianti to pirkt vai nomāt.

Re: Gāzes apkure privātmājai
Autors: praktiķis (195.62.156.---)
Datums: 28/04/2004 07:47

Nomāt nezinu,bet pērkot sertificētu cisternu vēl 2000 klāt.Manuprāt tas kopā par daudz.It kā vēl esot variants 4 parastie baloni ārpusē,pietiekot gandrīz mēnesim.Varbūt kāds zina labāk.

Re: Gāzes apkure privātmājai
Autors: zumzum (195.13.255.---)
Datums: 29/04/2004 17:04

Zinu ka Ventspili ir firma kas pati atbrauc un nomaina balonus kad tie tukshi.

Re: Gāzes apkure privātmājai
Autors: Warriore (81.198.220.---)
Datums: 02/02/2005 15:01

Ja kadam ir kadi jautajumi par gazes apkuri - rakstiet uz mailu.
Pats taad ugrasos izmantot sava maja un tapec par to esmu pirtiekami uzinajis.

Re: Gāzes apkure privātmājai
Autors: Jans (80.81.33.---)
Datums: 03/02/2005 10:00

Tā kā Māte Krievija mums pēc 3 gadiem gāzi pārdos par Eiropas cenām, tad jautājums - vai gāzes apkure tiešām ir to vērta? Vācijā neviens cilvēks neizmanto gāzes plīti - ēst gatavo tikai ar elektrību. Varbūt lētāk tad sanāks ar šķidro kurināmo? Ogles un malku lūdzu nepiedāvāt.

Re: Gāzes apkure privātmājai
Autors: xxx (80.232.179.---)
Datums: 03/02/2005 11:20

Malku un granulas atmetu papeetot cenas un ikriita/vakara darbu kas jaaiegulda lai maaja buutu silta. Gaaze arii man tik driiz nespiid, beztam nemaz tik leeta vinja peec 5 gadiem vareetu arii nebuut. Bija domas par zemes siltumsuukni, bet tomeer atteicos lai kaa saakumaa tas nebuutu licies pozitiivi (skatiit diskusijaas). Taakaa finaalaa es nonaacu liidz skjidrajam kurinaamajam lai kaa es to saakumaa negribeeju.

Re: Gāzes apkure privātmājai
Autors: Ieva (159.148.190.---)
Datums: 03/02/2005 12:02

Šķidrā gāze šobrīd ir tik dārga, tāpēc, ka tā JAU IR par Eiropas cenām, atšķirībā no dabasgāzes.
Faktiski dīzeļdegviela un sašķidrinātā gāze abi ir šķidrais kurināmais, bet gāzes ievilkšana ir dārgāka, nekā dīzeļdegvielai, jo ir mazāk firmu, kas ar to nodarbojas. Cisternas ir dārgas, tādēļ mēs pagaidām nomājam (katrs, kas ceļ māju, sapratīs, ka vienā brīdī naudas sāk trūkt...)
Tomēr es izšķīros par labu gāzei, jo lielāka katlu izvēle, kā arī man šķiet, ka dīzeļdegvielas cenas varētu nākotnē pieaugt straujāk, nekā šķidrajai gāzei. Vēl arī Eiropa grasās uzlikt akcīzes nodokli visiem fosilajiem kurināmajiem. Neesmu pētījusi, kādas būs likmes, bet parasti naftas produktiem tās ir lielākas nekā gāzei.
Jebkurā gadījumā nevajag taupīt naudu un pirkt lētāko apkures katlu. Ja kondensācijas tipa katls patērē par 20-30% mazāk gāzes, tad pāris gados atpelnās tā starpība, ko piemaksā par katlu. Iesaku arī likt telpas temperatūras regulatoru, tad katls strādās tikai tad, ja telpas temperatūra nokritīsies zem uzdotās.

Re: Gāzes apkure privātmājai
Autors: Warriore (81.198.220.---)
Datums: 03/02/2005 13:21

Gazes apkure jebkura gadijuma bus lideris.

Re: Gāzes apkure privātmājai
Autors: Zigurds Berzins (81.198.220.---)
Datums: 03/02/2005 13:28

Zem temas “Privātmājs apkure - smagas izvēles priekšā.” ir manis noskaidrotais un izziatais par apkures problemam un risinajumiem.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **    **   ******    *******         ** 
 **     **   **  **   **    **  **     **        ** 
 **           ****    **        **               ** 
 ********      **     **        ********         ** 
 **     **     **     **        **     **  **    ** 
 **     **     **     **    **  **     **  **    ** 
  *******      **      ******    *******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727