UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Fasādes apdare
Autors: T_M (81.198.243.---)
Datums: 30/10/2007 21:44

Vai kāds nezina risinājumu: mākslīgā akmens apdare (līdzīgi flīzēm 1 - 3 cm biezums)+ dzelzbetona sienas. Dz/b jāsiltina, bet šīs "flīzes" var uzlīmēt tikai uz stingras un gludas pamatnes. Varbūt var dz/b + vate + latojums vai alumīnija profili + siets ar apmetumu uz kura līmē?!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******   **      **   ******   **     ** 
 ***   ***  **    **  **  **  **  **    **   **   **  
 **** ****  **        **  **  **  **          ** **   
 ** *** **  **        **  **  **  **           ***    
 **     **  **        **  **  **  **          ** **   
 **     **  **    **  **  **  **  **    **   **   **  
 **     **   ******    ***  ***    ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.