UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

10 gadus veca fasādes apmetuma renovesana
Autors: k4 (87.110.72.---)
Datums: 06/04/2008 20:02

pavecs apmetums- mazgaas ar spiedienu nokritis vel pusfasaade dabuus pa jaunam parvilkt, varbut tikai nogruntet ar Tief nemazgajot, pielabot plaisas (fasades akrils) un nokrāsot?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    ********  **     **  **     **  **        
 **    **   **         **   **   **     **  **    **  
 **         **          ** **    **     **  **    **  
 **   ****  ******       ***     *********  **    **  
 **    **   **          ** **    **     **  ********* 
 **    **   **         **   **   **     **        **  
  ******    **        **     **  **     **        **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.