UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Pagrabs zem garāžas
Autors: fricis (---.dpa.lv)
Datums: 14/04/2008 11:10

Man ir doma zem garāžas taisīt mazu pagrabiņu. Tas ir izrakt aptuveni 2.5 metri dziļus pamatus. Bet urbjot dziļurbumu konstatējām, ka pēc kādiem 3 metriem māla sākas plūstošās smiltis. Nu lūk tagad man ir dilemma taisīt to pagrabu vai nē. Būtu ļoti pateicīgs, ja kāds padalītos savā pieredzē un padomā.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **        **  **     **  ********  
 **     **  **     **        **  **     **  **     ** 
 **     **  **     **        **  **     **  **     ** 
 **     **  **     **        **  **     **  **     ** 
  **   **   **     **  **    **  **     **  **     ** 
   ** **    **     **  **    **  **     **  **     ** 
    ***      *******    ******    *******   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.