UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

paliidzat
Autors: ellii (87.110.167.---)
Datums: 22/04/2008 23:04

varbuut kadam majas, birojaa, skolaa vai varbuut kaut kur citur ir chetras bildes. viena un tā pati maaja ar apkārtni, tikai 4os gadalaikos. ziemā, vasarā, rudenī ? BUUŠU LOOOTI PATEICIIGA JA KADAM ATRADIISIES !! ??? :)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **         ********   ******** 
 **        **   **   **    **   **     **  **       
 **        **  **    **    **   **     **  **       
 ******    *****     **    **   **     **  ******   
 **        **  **    *********  **     **  **       
 **        **   **         **   **     **  **       
 ********  **    **        **   ********   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.