UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

paliidzat
Autors: ellii (87.110.167.---)
Datums: 22/04/2008 23:04

varbuut kadam majas, birojaa, skolaa vai varbuut kaut kur citur ir chetras bildes. viena un tā pati maaja ar apkārtni, tikai 4os gadalaikos. ziemā, vasarā, rudenī ? BUUŠU LOOOTI PATEICIIGA JA KADAM ATRADIISIES !! ??? :)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **     **        **  **     ** 
 **   **    **  **   **     **        **  **     ** 
 **  **      ****    **     **        **  **     ** 
 *****        **     **     **        **  **     ** 
 **  **       **     **     **  **    **   **   **  
 **   **      **     **     **  **    **    ** **   
 **    **     **      *******    ******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.