UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

gridas
Autors: Zigissss (87.226.77.---)
Datums: 24/01/2009 12:47

mekleju kas var ielikt sausaa betona griidas.
115m2
cenas? piedaavaajumi?

Re: gridas
Autors: sausā betona licējs (87.110.163.---)
Datums: 24/01/2009 13:25

ielikt varu,bet pirms cenu sarunāt,gribētos apskatīt no sākuma.t.29965115



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **         ********  ********  **    ** 
       **  **    **   **           **     ***   ** 
       **  **    **   **           **     ****  ** 
       **  **    **   ******       **     ** ** ** 
 **    **  *********  **           **     **  **** 
 **    **        **   **           **     **   *** 
  ******         **   ********     **     **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.