UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

pamatu siltinasana
Autors: feliks200 (80.233.180.---)
Datums: 23/05/2009 20:29

Gribetu uzzinat ka pareizi janosiltina pamati,vai no abam pusem un cik dzili,biezi utt.

Re: pamatu siltinasana
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 23/05/2009 21:55

No vienas puses pa ārējo perimetru. Vai pa ārpusi vai iekšpusi, atkarīgs no vairākiem faktoriem - sienu konstrukcija virs pamatiem, pamatu apdare virszemes daļā, pamatu sienu apdare pagrabā utt. Loģiskāk siltināt no ārpuses, bet ne vienmēr sanāks. Ap 90 cm zem zemes virsmas būs OK.

Re: pamatu siltinasana
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 25/05/2009 07:56

Energotaupīgās ēkās nozīme ir ne tikai atsevišķi pamatam un atsevišķi sienai, bet arī to sadurvietai, kur nav vēlami lieki siltumizolācijas "lauzumi" (termotilti).
Bieži pamatota izvēle var būt arī siltinājums "vidū":
[www.columbia-kivi.lv]
[www.failiem.lv]



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********   ********  **    ** 
 **     **  ***   **  **     **     **      **  **  
 **     **  ****  **  **     **     **       ****   
 **     **  ** ** **  **     **     **        **    
  **   **   **  ****  **     **     **        **    
   ** **    **   ***  **     **     **        **    
    ***     **    **  ********      **        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.