UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Viglon dakstiņi
Autors: kadujumtu (195.122.30.---)
Datums: 10/08/2009 11:07

Sveiki!
Kādam ir bijusi saskare ar šiem dakstiņiem?
Kādas atsauksmes?

Re: Viglon dakstiņi
Autors: Viglon draņķis (91.105.38.---)
Datums: 18/11/2012 15:53

Neiesaku :(
Balē, ultravioleto staru ietekmē paliek tik trausli, ka pastaigāt nevar, kāja krīt cauri.
Uz jumta stāv tikai 8 gadus.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **   *******   ********   *******    *******  
       **  **     **  **        **     **  **     ** 
       **  **         **        **         **     ** 
       **  ********   ******    ********    ******** 
 **    **  **     **  **        **     **         ** 
 **    **  **     **  **        **     **  **     ** 
  ******    *******   **         *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.