UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums

Keraterm siltinashana
Autors: m. (78.84.87.---)
Datums: 05/09/2010 19:08

Tatad ir majele no Keraterm blokiem
Un shiem arpuseee ir tadas gropiites visa garumaa [www.lode.lv]
Dziljums tur kadi 5 mm kaut kas taaa platums tapat

Ko dariit ja velos siltinaat maju ar fasades vati un dalja varetu but ari ar loksnju vati cieto
Tas spraudzeles jaakeleee ciet ar apmetumu vai po?

Re: Keraterm siltinashana
Autors: oskarsp (---.astonbaltic.lv)
Datums: 06/09/2010 09:27

Sveiks, m.!
Man tev ir jautājums par mājas būvēšanu no lodes keraterm blokiem. Šobrīd vēl esmu izvēles priekšā no kāda materiāla būvēt māju. Izvērtējot visus teorētiskos plusus un mīnusus dažādiem materiāliem esmu nonācis pie slēdziena, ka keraterm ir tas materiāls no kā es gribētu būvēt savu māju. Bet kas attiecas uz reālo dzīvi, tad daudzi saka, ka ar keraterm ir grūti strādāt un bloki ir trausli, arī šķībi.
Ja tu pats esi būvējis savu māju, varbūt vari pakomentēt, par kaut kādām niansēm ar ko vajadzētu rēķināties. Kādi plusi un mīnusi pēc tavām domām.
Jau iepriekš, paldies, par atbildi!

Re: Keraterm siltinashana
Autors: m. (78.84.87.---)
Datums: 06/09/2010 10:02

Skiibi bloki bija bet loti maz, mureejas normali. Bija ari tadi kas drupa un luza bet tadu nav daudz, visi parejie bloki ari luzt. Retos gadiijumos pie vainas vareetu buut agresiivak braucoshi soferi un bedrains celsh. Ja buvee no 440 mm blokiem vajadzeetu lietot siltumizolejosho javu un skatiities lai suves nav augstas, jo augstaaka jo lielaaks termotilts.

Shadu bloku izmantoshanu saskatu shaj gadijumaa - noandelee lai mureetaaji uzbuvee no 250 mm blokiem, aizmet arejaas sazobes suvju vietas un vari iet iekshaa dziivot (iekshaaa protams pilnibaa jaapmet). Siltinaas ar 100 vai kapeiku biezaaaku vati kad paradaas nauda un to lena garaa pac var dariiit.

Ja uzreiz ir nauda labaaak njemt to pashu Aeroc 375 vai pat 500 mm (pasiiva maja).

Keratermam tikai spiedes izturiiba daudz x lielaaka.

--

Citaa gadijumaaa ja naudinja ir tad var izveleeties Keraterm no Lodes kaaa vieteejo buvmaterialu, ganjau straadnieki tur stradaaa tepat musu vieteejie.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **     **  **     **  **    ** 
 **     **  **     **  **     **  ***   ***   **  **  
 **     **  **     **  **     **  **** ****    ****   
 *********  ********   *********  ** *** **     **    
 **     **  **         **     **  **     **     **    
 **     **  **         **     **  **     **     **    
 **     **  **         **     **  **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727