UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums

materiāli iekšdarbiem
Autors: igaunis (46.109.8.---)
Datums: 15/11/2011 17:19

Labdien,Vēlos pajautāt ,kur mūsdienas varētu iegādāties visu nepieciešamo iekšdarbiem.Es šeit nekādā gadūjumā nedomāju lielos būvmateriālu veikalus tur neko tādu nopirkt nav iespējams.

Re: materiāli iekšdarbiem
Autors: aaaa (---.lattelenet.lv)
Datums: 15/11/2011 17:48

Es visu māju uzbūvēju ar materiāliem no lielveikaliem. Celtu otrreiz darītu tieši tāpat. Iemesli tie paši finansiālie - nežēlīgais kapitālisms - maztirgotājs nekad nespēs konkurēt ar cenu ar lieltirgotāju.

Re: materiāli iekšdarbiem
Autors: DsKs (87.110.99.---)
Datums: 15/11/2011 18:02

nezinu ar ko ir domats - tur neko tādu nopirkt nav iespējams ... trukst sortimenta,augstas cenas???

Re: materiāli iekšdarbiem
Autors: igaunis (46.109.8.---)
Datums: 15/11/2011 19:14

Jūs iespējams mani nesapratāt,es pievienojos DsKs teiktajam ,ka par lielu naudu var nopirkt visu un jebkurš,bet es jau jautāju ,kur ir laba kvalitāte par samērīgām cenām:)))Tiem ,kas mani nesaprot es atvainojos uzreiz:)))

Re: materiāli iekšdarbiem
Autors: h2so4 (---.mobileonline.telia.com)
Datums: 15/11/2011 20:19

neko galīgi negribas reklamēt, bet es visu ņemu iekš bmv.lv
vakarā mierīgi izpīpē, kas un kā ir vajadzīgs ,saķeksē, apskaties summu, pamaini kaut ko ,ja vajadzīgs, npo rīta jau šie zvana un sarunā ,kad piegādās. lētāk kā veikalā un ērti.
es gan nezinu,kas tie par materiāliem,ko nevar nopirkt veikalā, tas tā...

Re: materiāli iekšdarbiem
Autors: EDZIITS (81.198.129.---)
Datums: 15/11/2011 21:56

Personīgi priekšroka LT veikaliem.

Re: materiāli iekšdarbiem
Autors: Rx (---.neonet.lv)
Datums: 15/11/2011 22:27

Es gan neatbalstu pirkt visu lētāko. No sākuma mēģinu izzināt, kas pērkams "pareizi". Tas ir, vai nopērkot kādu krāsu ar to mocīšos, neskaitāmas reizes krāsošu, lidz būs vēlamais rezultāts. Tāpat ar instrumentiem: Jāzin, kurši ir labs, kurš ir slikts instruments: teiksim kādu rullīti, kāda diametra, materiāla, platuma.....lai iegūtu vēlamo rezultātu ar mazāku "čakarēšanos". Iepērkoties ar atlaižu kartēm, cenas mazāk kož. Ir veikali, kas palielina atlaides, ja vairāk pirkts: kā piemēram Kurši. Tāpēc , ja nav tādas kartes, sazinieties, meklējiet kolēģi kam tāda ir. Man gan vekalā patīk labāk kā internetveikalā: paskaties, palasi, sajūti, nopērc un lieto. Internetveikalā būvmateriālus pērc " ar uzticēšanos". Kā piemēram kaimiņš pasūtīja visu komplektu siltināšanai: atveda, ko atveda: dībeļi ne tādi , kas patīk meistariem tie saka ka " baigie draņķi", siets, ne tāds, ne tas labākais, līme ne tā labākā un t.t.t. Un : ar sliktiem darba rīkiem, materiāliem laiks un nauda aiziet pat vairāk. Prieks strādāt ir arī ļoti svarīgs noteikums.

Re: materiāli iekšdarbiem
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 16/11/2011 10:18

Droši vien, ka ir kaudze materiālu, ko nevar nopirkt Latvijas lielveikalos (piemēram, kaļķa apmetumi vtml). Mazākiem apjomiem kā iespēju var apskatīt arī vācu internetu un lbss.de

Re: materiāli iekšdarbiem
Autors: Dzindzis (---.mt.lv)
Datums: 16/11/2011 10:58

Parsvarā visu pirku Depo vai ieks www.ss.lv Sad tad iepirkos ari buvserviss.lv



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********   ******   ********  
 **     **  **     **  **    **  **    **  **     ** 
 **     **  **     **      **    **        **     ** 
 **     **  **     **     **     **        ********  
  **   **    **   **     **      **        **        
   ** **      ** **      **      **    **  **        
    ***        ***       **       ******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727