UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums

Kur izdeviigaak iegaadaaties ruukki (ex rannila) blekji jumtam
Autors: reins (62.85.72.---)
Datums: 11/05/2005 15:52


Sveiki, jautajiens kaa jau nosaukumaa mineets, i varbuut kaads te jau ir sev gaadaajis un apzinaajis situaaciju, kur shamo izdeviigaak iegaadaaties, bodees? kaadaaas vairumbaazees? vai pie shamiem pashiem?


shobriid me ir bik dusmiigs uz kjiinieshiem kas izpeerk visu pasaules dzelzi un celj augshaa cenas

Re: Kur izdeviigaak iegaadaaties ruukki (ex rannila) blekji jumtam
Autors: G (159.148.92.---)
Datums: 11/05/2005 16:20

Paspīdzini tirgotājus, gan jau ko interesantu ieraudzīsi, vēl ir arī Avotiņi, kas paši taisa

Re: Kur izdeviigaak iegaadaaties ruukki (ex rannila) blekji jumtam
Autors: reins (62.85.72.---)
Datums: 12/05/2005 12:18

man tieshi tie ruukki interesee, jo pazinjam staav ka prieks no 90to vidus , a pasham ekspermenteet ar citiem razhotaajiem negribas

Re: Kur izdeviigaak iegaadaaties ruukki (ex rannila) blekji jumtam
Autors: Buss (---.bsc.lv)
Datums: 12/05/2005 12:43

Cik man zināms tad tērauda loksnes ar pārklājumiem, ko izmanto jumtu materiālu ražošanā visas nāk no pāris rūpnīcām Skandināvijā. Neatkarīgi vai to loksni izvalcēs Ruuki, Toode vai kāds cits - tērauds un pārklājums ir tas pats.

Atšķirības varētu būt valcēšanas iekārtu precizitātē, iesaiņojumā, servisā un piegādē.

Pats es iepirku valcprofilu ar pural pārklājumu no "A.J. Dzilna", SIA, Darbnīca
Lauku 5, Rīga, LV-1009 - cena bija daudz labāka kā Ruuki un uz 300m2 jumta starpība iznāca jūtama.

Re: Kur izdeviigaak iegaadaaties ruukki (ex rannila) blekji jumtam
Autors: Arny (81.198.144.---)
Datums: 07/07/2005 08:03

Par to Ruuki, cik esmu dzirdejis sis Ruuki ir ienacis musu tirgu kadi 2 gadi atpakal, bet jau ieguvis labas atzinibas, nomanu pazinu loka, taka pats mainu jumtu tagad es ar pasutisu Ruuki, labas cenas sakiet ko gribiet, atradu ari letako vietu kur var iegadaties! Ja kadam interese mans e-mails arny@#$%&inbox.lv atsutiet un aizsutisu jums preti cenu piedavajumu kadu panemu firma, galvenais tas ka 2 izplatitaji, kas atrodas diezgan tuvu, viena ir cenas oj oj paceltas, bet otra cenas ir labas! taka kam interese mailu zinat!

Re: Kur izdeviigaak iegaadaaties ruukki (ex rannila) blekji jumtam
Autors: kolja (83.136.143.---)
Datums: 10/07/2005 19:42

Ja vajadzīga laba cena un tt.dod ziņu uz kasti.

Re: Kur izdeviigaak iegaadaaties ruukki (ex rannila) blekji jumtam
Autors: komandejums (---.riga.post.lv)
Datums: 14/07/2005 17:35

Sveiciens!
Par rannilu esmu dzirdeejis (un redzeejis) paarsvaraa labas atsuksmes. Kaa ie Broceenu metaalu? Vai kads zin + - pret rannilu (ruukki)? Pagaidaam pluss ir cena:)

Paldie

Re: Kur izdeviigaak iegaadaaties ruukki (ex rannila) blekji jumtam
Autors: info (195.13.227.---)
Datums: 10/08/2005 23:24

Rannila ir Latvijas tirgū jau 10 gadus,ja kas.Brocēnu metāls-ja cenas iepriecina,kvalitāte tik pat daudz sarūgtinās :D

Re: Kur izdeviigaak iegaadaaties ruukki (ex rannila) blekji jumtam
Autors: ZigisLapsa (---.alise.lv)
Datums: 29/12/2006 22:55

No Rukki nevar pasūtīt. Skārds beidzies, būšot jaunas cenas, kuras nav zināmas. Vārdu sakot, lai gaidot, varbūt pēc mēneša būšot, par kādu cenu - nav zināms. Kāda kvalitāte ir tam A.J. Dzilna", SIA?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  ********  **    **   ******   
 **     **  **    **  **         **  **   **    **  
 **     **      **    **          ****    **        
 *********     **     ******       **     **   **** 
 **     **    **      **           **     **    **  
 **     **    **      **           **     **    **  
 **     **    **      ********     **      ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727