UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums

Bīdāms logs/durvis
Autors: piča (178.16.22.---)
Datums: 12/11/2014 14:10

Nezinu kā to pareizi sauc - bīdāms logs vai bīdāmas ārdurvis. Katrā ziņā - iesakiet kantori, kas var izgatavot/piegādāt no polijas, rumānijas vai bolderājas šādas par saprotamu cenu. Internetā atradu, ka "staļi" kko tādu piedāvā, taču man nav vajadzīgs viņu "pasīvās mājas standartam" atbilstošs pārcenots ekopiedāvājums.

Tā kā tā ir vasarnīca, ko plānots apdzīvot tikai sezonāli, man nav vajadzīgi nekādi ūber siltumtehniskie parametri, vienkārši gribu aizstāt esošus vitrīnas izmēra uz iekšu veramus logus (~ 1600x2000) ar uz sāniem atveramu (bīdāmu), slēdzamu konstrukciju, ko izmantot ārdurvju vietā.
Esmu tādas redzējis jaunmodīgajām moduļpirtīm. gribu saprast cenu. materiāls ar pagaidām šķiet vienaldzīgs un atkarīgs no cenas.

--------------------------------
paķimerējos ap savu vasarnīcu.
[vasarnica.blogspot.com]
tagad snaikstos ap nākamo objektu:
[mezamaja.wordpress.com]

Re: Bīdāms logs/durvis
Autors: rbm (178.16.22.---)
Datums: 12/11/2014 21:38

padomā vai tev to vajag uz sānu bīdāmiem maksimālā atvere sanāks kādi 70cm, ja ne mazāka dēļ rāmja stiklojuma un bīdīšanas principa.
labāk paņem to pašu uz iekšu veram logu, kur abas puses veras uz iekšu un nav statnes pa vidu būs tev vasarā atvērums kādi 140 cm

stali bija kosmoss, uzprasi cenu mezmaliem, bet tik un tā plastmasa būs lētāk.

------------------------------------
Ceļu savu māju - [gimenesmaja.wordpress.com]



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    ******    **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **    **   **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **         **     **  **     **  **     ** 
 ********   **   ****  *********  **     **  **     ** 
 **     **  **    **   **     **   **   **    **   **  
 **     **  **    **   **     **    ** **      ** **   
 ********    ******    **     **     ***        ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727