UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dūmvadi
Autors: Skards.Lv (85.10.211.---)
Datums: 18/05/2016 13:54

MK KOLEKT dūmvadu sistēmai -20% atlaide un bezmaksas piegāde

Vairāk par dūmvadu [www.skards.lv]
MK KOLEKT dūmvadi sastāv no trīs slāņiem - keramikas caurules, minerālvates un keramzīta bloka.
Svarīgākais dūmvadu sistēmas elements ir keramikas caurules. MK Kolekt keramikas caurules tiek ražotas Vācijas rūpnīcā, kas ir sena un ģimenes tradīcijām bagāta (dibināta 1700 gadā) - Ziegelwerk Waldsassen AG Hart Keramik. Dūmvada keramika nerūsē, neuzsūc kondensātu un ir pilnībā izturīga pret koroziju. Dūmvada keramikas ražošanas posmā tās tiek dedzinātas 1100°C . Saskaņā ar sertifikātiem skursteņa keramika ir izturīga pret sodrēju ugunsgrēkiem, ja gadījumā tika aizmirsts par skursteņa tīrīšanu. Pateicoties to svaram un sastāva blīvumam, keramikas caurules absorbē skaņu no apkures katla jūsu mājoklī. Dūmvadam nav nepieciešama zibens aizsardzība. Daudzu gadu desmitu laikā Hart Keramik keramikas caurules ir uzstādītas miljoniem māju - labāka atsauksme produktam nevar būt.
Keramzīta bloku sastāvā ir >85% keramzīts, kas nodrošina:
-uz sienas pie ventilācijas kanāliem nekad nebūs kondensāta notecējumi, atšķirībā no citu ražotāju betona blokiem, kurā keramzīts ir tikai >15%,
-mūrējot nekad nesastiepsiet muguru, jo salīdzinot ar citiem bloku ražotājiem, bloku svars ir jūtami mazāks.
-dūmvada bloki ir mitrumizturīgi, salizturīgi un ugunsdroši. Dūmvadu bloku ražošanā tiek ievēroti augsti standarti, garantējot precīzas formas un izmērus. Vieglie keramzīta bloki nodrošina ātru un ērtu dūmvada montāžu.
Minerālvates plāksnes ir izveidotas tā, lai var ērti ievietot starp bloku un keramikas caurulēm. Minerālvate neabsorbē mitrumu vai smaržas, nedeg nepūst un nesekmē pelējumsa sēnītes veidošanos.
Izvēloties dūmvadu ar vienu vai vairākiem ventilācijas izvadiem, nodrošināsiet mājoklim dabisku gaisa pieplūdi.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.