UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums

Grīdas dēļu skrūves
Autors: Frukc (85.10.211.---)
Datums: 01/08/2016 16:42

Sveiki!
Vajag šādas skrūves
[catalog.lv.toolstore.com]-

Sāpe, ka vajag apmēram 70 mm garas, jo grīdas dēlis ir 4 cm.
Šis veikals garākas nepiedāvā, Delve2 saka, ja iemakssās rokas naudu, tad ap 10. datumu var mēģināt dabūt.

Kaut būtu zinājis, ka dēļus LV var dabūt ātrāk nekā skrūves :( Atvaļinājumu speciāli 1 nedēļu paņēmu un sanāk ka pa velti :(

Alternatīvas?
Dēlis ir 140x40

Re: Grīdas dēļu skrūves
Autors: Praktiķis (85.10.211.---)
Datums: 01/08/2016 17:03

Atvaļinājums ir neīstajā laikā,bet ne skrūvju dēļ. Tagad ir ļoti augsts gaisa mitrums,un ja dēļi nenāk iepakoti pataisno no kaltes,tad apkures sezonā tiem parādīsies spraugas.Grīgas dēļus labāk naglot,jo skrūve tos nepievelk tik labi kā nagla (teorētiski liktos tieši pretēji).

Re: Grīdas dēļu skrūves
Autors: Georgs999 (85.10.211.---)
Datums: 01/08/2016 19:36

Praktiķim par to mitrumu taisnība. Nav īstais laiks labam rezultātam.

Drusku nenopietni liekas tas stiprināšanas veids - gropē no sāniem 140mm dēlim.
Ja tā esi domājis stpirināt.

Es stiprinātu ar divām (vai vienu) skrūvēm no augšas.
Izurbj d8mm caurumu 5mm dziļumā, tad ieskrūvē skrūvi un virsū ielīmē no tā paša koka šķiedras virzienā koka tapiņu.

Nezinu kur LV tādu var iegādāties, bet kaut kas līdzīgs šim :

[www.ebay.com]

Nāk vēl speciāls urbis šim pasākumam, kas atvieglo darbu.

Re: Grīdas dēļu skrūves
Autors: arre (85.10.211.---)
Datums: 01/08/2016 22:21

Man domāt nenopietni ir līmēt kaut kādu tapiņu, ja normāli var ieskrūvēt skrūvi sānu gropē 45 grādu leņķī. Ja vien tie nav dēļi bez spundēm. Es tādas skrūves priekš grīdas dēļiem (līdzīgas - ar torx galvu un mazliet citādu papildus vītni pie cepures) pirku visparastākajā DEPO. Biju nopircis par maz un pēdējos dēļus sasitu ar naglām. Problēmu tur neredzu.
P.S. saskāros ar citu šaizi - dabūju no PATA Dreiliņos plēves pakās safasētus slapjus grīdas dēļus (pirku pa telefonu - uzticējos lielajam ražotājam).

Re: Grīdas dēļu skrūves
Autors: zig (85.10.211.---)
Datums: 01/08/2016 22:38

kopš PATA no Màrupes uz Vienības gatvi pàrvàcàs neko nopietnu pie viniem nepērku - ja Mārupē biha telpas, kuràs uzturēja vienmērīgu klimatu, tad Vienības gatvē viss stāv vai nu zem klajas debess vai atvērtā angārā

Re: Grīdas dēļu skrūves
Autors: Georgs999 (85.10.211.---)
Datums: 01/08/2016 23:40

45 grādos pieskrūvēts, pienaglots jau nu nekādā ziņā nespēs noturēt dēli savā vietā,
it sevisķi tādus, kas nav skali, bet normāla platuma dēļi 140, 160, 180, 200 mm.

Un vēl jau droši vien, ka retais zin kā jāstāv gadskārtām grīdas dēļiem,

Mūsdienās dēļu ražotāji to neievēro, tik štancē.

Vecām ēkām 100 gadīgas grīdas tam ir lielisks pierādījums.
Nez vai toreiz cilvēki bija stulbāki kā tagad un nevarēja iedomāties 45 grādu stirpināšanas veidu?

Velosipēdu no jauna neizgudrosi.

Re: Grīdas dēļu skrūves
Autors: Didzisp (85.10.211.---)
Datums: 02/08/2016 07:17

Georgs999, man divās istabās dēļu grīda stāv jau 15 gadus un nav nevienas šķirbas, vai kas sagriezies. Skrūves visas paslēptas un skrūvētas 45 grādu lenķī spundes papucī. Skrūves visparastākās melnās un ne jau baigi garās. Vecos laikos nebija ne skrūvmašīnu, ne pašu skrūvju. Tapēc sita ar naglām. Stiprināt dēli no augšas nafig nevajag. Grīda tak nav kuģis vai kāds tornis, uz kuru visādi spēki darbojas. Labus dēļus var vispār nestiprināt un tie stāvēs gludu. Tā pat būtu pateizi vienu sezonu noturēt, lai ieņem savu mitruma stāvokli un tad pieskrūvēt. Vot labus grīdas dēļus dabūt, tā gan ir problēma. Es pat teiktu, tas ir bezcerīgi.

Re: Grīdas dēļu skrūves
Autors: Frukc (85.10.211.---)
Datums: 02/08/2016 15:44

forshi.

tā vietā lai dabūtu info par skrūvēm, dabonu komentu, ka vispār viss jādara ziemā un vasarā jāsauļojas dārzā :D

Re: Grīdas dēļu skrūves
Autors: pokemons (85.10.211.---)
Datums: 02/08/2016 15:52

forši ir, kad ieskrūvē dārgas skrūves un normālus dēļus, bet vērpšanās & staigāšana notiek eniveis

Re: Grīdas dēļu skrūves
Autors: arre (85.10.211.---)
Datums: 02/08/2016 15:52

Skarbi, Frukc!
Bet tā viš i

Re: Grīdas dēļu skrūves
Autors: Frukc (85.10.211.---)
Datums: 02/08/2016 15:55

Iespējams... Patreiz telpā tiek uzturēts +26 grādi, lai žūst viss kas var izžūt. Ziemā noteikti temperatuura buus zemaaka. Nu jaa iespējams gaiss sausāks, bet taa kaa dziivoju pie upes, man domāt ka ļoti nosacīti tas mitrums buus mazāks, jo apkures sezonaa telpās vairāk pa 20 grādiem nav plānots turēt...

Re: Grīdas dēļu skrūves
Autors: Praktiķis (85.10.211.---)
Datums: 02/08/2016 17:42

Upei jau gan nebūs īpaša sakara ar iekštelpu gaisa relatīvo mitrumu,taču ja maz ir iespējams ieteiktu paklausīt padomam- dēļus ieklāt tagad,bet ,ātrākais uz pavasara pusi tos pārskrūvēt un apstrādāt. Pavisam cits skats ja dēļi bez spraugām...

Re: Grīdas dēļu skrūves
Autors: piča (85.10.211.---)
Datums: 02/08/2016 18:08

tas kā kuram ar tām spraugām. Man tīri labi patīk, ka var redzēt, ka tā grīda dzīva :) es skrūvēju savus 120 mm caur spundi 45 grādos ar visparastākajām 100 mm kokskrūvēm- tādas bija tad pa rokai.. Tik ar priekšurbumiem. Nekādu baigo problēmu nav.
Ja gribās bez spraugām - ta jau lamināts, parkets jāliek. Nu man vismaz tā liekas.

--------------------------------
paķimerējos ap savu vasarnīcu.
[vasarnica.blogspot.com]
tagad snaikstos ap nākamo objektu:
[mezamaja.wordpress.com]

Re: Grīdas dēļu skrūves
Autors: Praktiķis (85.10.211.---)
Datums: 02/08/2016 18:16

Piekrītu arī viedoklim-skrūves ir pats pēdējais kam šajā visā pasākumā ir nozīme. Ja patīk spraugas,tad cita lieta....

Re: Grīdas dēļu skrūves
Autors: Didzisp (85.10.211.---)
Datums: 02/08/2016 21:38

Nu nav nekādu spraugu pareizi ieliktā grīdā. Ja neticat, tad brauciet pie manis apskatīties. Frukc, skolā nevajadzēja fizikas stundas bastot, kad stāstija, kas ir relatīvais mitrums. Vari vasarā kaut 30 grādus turēt, relatīvais mitrums būs augstāks kā ziemā pie -20. pareizi te vīri saka, vajag samest dēļus grīdā, pa kādai skrūvei ieskrūvēt un lai nostāv visu ziemu. pavasarī kārtīgi sablīvēt un saskrūvēt. Tad spraugas nekad neveidosies.

Re: Grīdas dēļu skrūves
Autors: Johni (81.198.169.---)
Datums: 11/02/2018 21:47

Ja nu kādam vajadzīgs finansējums preču iegādei, no pieredzes iesaku šo saitu [www.forsiaizdevumi.lv] ar ļoti labiem nosacījumiem. Man bijusi tikai laba pieredze. Vienmēr labi zināt variantus.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   *******   **        ********  
 **     **  **        **     **  **        **     ** 
 **     **  **               **  **        **     ** 
 **     **  ******     *******   **        **     ** 
 **     **  **               **  **        **     ** 
 **     **  **        **     **  **        **     ** 
  *******   ********   *******   ********  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727