UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Otrās Iekšdurvis
Autors: Katls (90.131.148.---)
Datums: 20/09/2020 10:41

Meklēju, kur, par sapratīgām naudām, iegādaties iekšdurvis ar vates pildījumu. Vajadzigas durvis aiz vējtvera, kas aizturētu aukstumu. Cik izskatīti lielveikalu sortimenti, tad visur iekšā papīra šūnas. Kāds ir kautkur ko interesantu atradis?

Re: Otrās Iekšdurvis
Autors: Katls (90.131.148.---)
Datums: 20/09/2020 10:43

Atvainojos par dubultpostu, bet forums izmeta database erroru.

Re: Otrās Iekšdurvis
Autors: sophia (14.247.181.---)
Datums: 16/01/2023 09:11

Everything is very open and honest, and the challenges are broken down in great detail. The information is without a doubt beneficial to have. Is my website extremely successful in terms of making money? Please take a look at this: stumble guys 2

Re: Otrās Iekšdurvis
Autors: Mareks L. (193.138.190.---)
Datums: 20/03/2023 18:06

Nevaru saprast ko īsti meklē. Otrās iekšdurvis vai vienkārši otrās durvis kā ieķšdurvis aiz metāla..
Jo man bija tas pats gar tām metālenēm tur riktīgi svilpoja vējš, jo atslēgas caurums pat sanāk kā parasts caurums metāla durvīm.. es gan nepažēloju naudu un noopirku kārtīgas iekšdurvis.. - zini kā, ja ar tām naudām ir kā ir pamēģini tev ari varbūt sanāks - ir tāds kā Kredīts mājokļa remontam . Es nepažēloju naudu siltumam, ātri atdevu to kredītu un vismaz zinu ka man nav lieki siltuma zudumi dzīvoklī.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.