UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums

būvatļaujas saņemšana
Autors: neatlaidīgā (---.dati.lv)
Datums: 30/04/2004 09:33

Labdien!
Šobrīd nevar saņemt būvatļauju, ja pašvaldībai nav apstiprināts teritoriālais plānojums un detālplāns. Tas ir saistīts ar Būvniecības likuma grozījumiem, kas stājušies spēkā š.g. janvārī. Būvatļaujas saņemšana nav iespējama, jo Lielrīgas reģionāla vides pārvalde atsakās veikt zemes transformāciju: laiksaimniecības izmantojamo zemi pārvērst par apbūves gabalu. Pirms tam esmu saņēmusi apliecinājumu gan no pašvaldības, gan no lauksaimbiecības departamenta un n-tajām citām institūcijām oficiālu atzinumu, ka nav ierobežojumi ģimenes mājas celtniecībai. Tādēļ pārdevu dzīvokli un nopirku zemi, lai gada laikā uzceltu māju. Šīs birokrātijas dēļ mana būvniecība tiek atcelta uz nenoteiktu laiku, radot man zaudējumus. Esmu nolēmusi celt tiesā prasību ar lūgumu tomēr veikt zemes transformāciju vai atteikuma gadījumā prasību par zaudējumu atlīdzību no valsts. Galu galā tas bardaks vienreiz ir jāizbeidz!
Vai kādam ir kāds padoms, kā risināt šo situāciju?

Re: būvatļaujas saņemšana
Autors: celtnieks (---.rss.lv)
Datums: 08/05/2004 13:08

Man tiessi taa pati probleema,nedod Vides inspekcija Tehniskos noteikumus un viss.Bet buuvvaldee man izteicaas ka divu meenessu laikaa tas tikssot it kaa atrisinaats,vieniigais pluss man ir ka veel neesmu dziivokli paardevis un nav man tas tik steidzami,jo ssogad doma tikai pamatus ieliet un liidz rudenim gan jau viss buus nokaartots.Melioraacijas paarvalde man atbildeeja ka neesot probleemas transformeet ,jo melioraacija nemaz tur nav ,bet tikai vinni to var izdariit briidii kad ir Vides tehniskie noteikumi.Piekriitu ka murgs ir baigais.Personiigi dariissu taa,ja liidz septembrim nebuus likumdossana sakaartota liessu pamatus bez buuvatllaujas un ja gruziis man sodu virsuu tad arii skatiissos ko tiesas cellaa var atrisinaat.
Lai veicas,ja kaut kas sanaak padod zinaat!

Re: būvatļaujas saņemšana
Autors: Ja kas.. (213.180.120.---)
Datums: 17/05/2004 22:14

Mārupē vai?

Re: būvatļaujas saņemšana
Autors: celtniek (80.233.248.---)
Datums: 19/05/2004 10:52

Vismaz man nee.

Re: būvatļaujas saņemšana
Autors: neatlaidīgā (---.dati.lv)
Datums: 20/05/2004 16:57

Runa ir par Salas pagastu (netālu no Jūrmalas). Šobrīd situācija ir tāda: Lielrīgas vides reģionālā pārvalde teica, ka drīz būs Būvniecības likuma grozījumu grozījumi :-)), un pēc 2 nedēļām, iespējams, man varēs izsniegt ilgi gaidītos tehniskos noteikumu zemes transformācijai.

Grūts gan tas ceļš uz savām mājām!

Re: būvatļaujas saņemšana
Autors: celtniek (80.233.248.---)
Datums: 21/05/2004 16:44

Tad jau super man arii buus jaapaintereseejas.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **    **  ********  **      **  **     ** 
 **     **  **   **   **    **  **  **  **  **     ** 
 **     **  **  **        **    **  **  **  **     ** 
 **     **  *****        **     **  **  **  ********* 
 **     **  **  **      **      **  **  **  **     ** 
 **     **  **   **     **      **  **  **  **     ** 
 ********   **    **    **       ***  ***   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727