UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums

kamīnkrasns/kamīns
Autors: jurio (80.232.135.---)
Datums: 18/08/2004 16:12

Labdien,
Beigu etapam tuvojas atpūtas mājas būvniecība. Un ir iecerēts uzstādīt rudens vakariem kamīnkrāsni. Diemžēl izrādās, ka Rīga ir problēmas iegādāties baudāmu krāsniņu par cilvēcīgām naudām. (līdz 350ls) Varbūt ir kādi ieteikumi, varbūt ir kāds kamīnieks, kurš gatavs iebūvēt kamīnkurtuvi (vienkāršā stilā, aplikt ar karstumizturīgiem ķieģeliem- standarta dekoratīvā aprade tomēr nepatīk) - joprojām nosacījums par civilizētām naudām. Plus papildus ner. tērauda skurstenis ar montāžu.
Resp. kamīnieku piedāvājumi, vai info, kur Rīgā dabūjamas kamīnkrāsnis.

ar cienu,
juris

Re: kamīnkrasns/kamīns
Autors: Ragnars (159.148.92.---)
Datums: 02/09/2004 18:40

Patiesību sakot, man šķiet, ka Tu to kamīnu meklēsi ļoti ilgi jo tā nauda pietiek tikai izejmateriāliem un ražošanas apmaksai...

Re: kamīnkrasns/kamīns
Autors: njerr (81.198.226.---)
Datums: 02/09/2004 21:11

jaa, par taadaam naudaam imho var dabuut tikai pliku kurtuvi... Pazinjas kaut kaa ar sludinaajumu paliidziibu bija atradushi lietotu Jotulu ar stiklu pa kaut kaadiem LS 200, tas ir leetaakais, kas taa uz sitiena naak praataa.

Re: kamīnkrasns/kamīns
Autors: jurio (80.232.135.---)
Datums: 09/09/2004 16:00

pasuutiitaajiem; reku bija parastas celtnieku atbildes mekleesi loti ilgi, tas nav nopietni utt. izraadaas, ka ir iespeejams un veel... kraasns izmaksaaja 250ls ideaala, kamiinskraasns ar 9kw jaudu, stikla durviim, perfektu dizainu. (varbuut ka kaadam kraasnis tikai ar Jotul asoceejas, visu cienu, bet tas ir tiaki viens brends).
cinkots skurstenis, ar visiem pribambasiem un piesleegumiem darbu.. otri 230ls un prieksh briivdienu maajas neko labaaku nevaru veeleeties.

ar cienu,

Re: kamīnkrasns/kamīns
Autors: njerr (---.eth.delfi.lv)
Datums: 10/09/2004 10:57

Nu forši, tad padalies ar info - kur?

Re: kamīnkrasns/kamīns
Autors: praktiķis (195.62.156.---)
Datums: 10/09/2004 14:08

Mani interesē skurstenis.

Re: kamīnkrasns/kamīns
Autors: KristineL (---.gnt.lv)
Datums: 21/09/2004 18:04

Tieši tas pats interesē mani! Lūdzu atsūtiet info man arī!
Paldies!

Re: kamīnkrasns/kamīns
Autors: viltnieks (62.85.77.---)
Datums: 21/01/2005 18:53

par skursteņiem runājot lētāko ko atradu ir SIA Poppers
tel 7617212!
bet tagad mani interesētu kautkas par kamīnu vai kamīnkrāsni - kurš ko var ieteikt?
Ludzu padalieties infā

Re: kamīnkrasns/kamīns
Autors: praktiķis (195.62.156.---)
Datums: 24/01/2005 08:36

Varu palielīties-man kamīns jau silda.Konstrukcija:čehu kurtuve/no lētajām labākā-jo ir regulējams šiberis/,ar 20cm garu biezsienu nerūs.tērauda cauruli dūmi ievadīti 1 m garā seciāli mūrētā ķieģeļu dūmvadā,tad tālāk sānisks ievads skurstenī.Apkārt dūmvadam kursē gaiss ,kas silts ieplūst telpā.Dūmvads saglābā siltumu ap diennakti,jo ir vēl šīberis ,kurš hermētiski noslēdz skursteņa iekšējo atdzišanu,kad nekurina.Neesmu tikai dekoratīvo apdari pabeidzis,jo nezinu,kur nopirkt dekoratīvu resti apm.60x40 cm.Ja kāds zina,lūdzu pasakiet.Šādu kamīna konstrukciju iesaku arī "viltniekam"-pat šašliks cepās ļoti labi-nepiedūmojot istabu.

Re: kamīnkrasns/kamīns
Autors: Viltnieks (62.85.77.---)
Datums: 24/01/2005 10:57

Pats taisīji vai kāds meistars? Pats tādu darbiņu nepaveikšu :(
Un cik izmaksājā (aptuveni)? Kurtuve čuguna?

Re: kamīnkrasns/kamīns
Autors: praktiķis (195.62.156.---)
Datums: 28/01/2005 08:40

Kurtuve čuguna,čehu raž. -260Ls/izstādes cena/,šiberis,caurule uc.sīk.ap 35,-,ķieģeļi/nopirkti agrāk/,cements,kaļķis ap 30,-,darbs un projekts paša.Vēl vajag dekorat.resti-apm.30,-,apdarei līmēšu flīzes,no pieredzes-aplīmēju krāsni-somu līme!-nost nekrīt jau 8 gadus.Bet restes ta nav....

Re: kamīnkrasns/kamīns
Autors: viltnieks (62.85.77.---)
Datums: 28/01/2005 18:27

Nu ja man pašam ar projektu un buvēšanu nesanāks jo nav personīgā māja, bet gan dzīvoklis kurā var ierīkot kamīnu! Man vajadzētu cilvēku kurš to kurtuvi iemūrētu '-apliktu :)
Cerams ka ko atradīšu



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********   **     **  ********   **    ** 
 **     **  **     **  ***   ***  **     **  **   **  
 **     **  **     **  **** ****  **     **  **  **   
 ********   ********   ** *** **  ********   *****    
 **         **         **     **  **         **  **   
 **         **         **     **  **         **   **  
 **         **         **     **  **         **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727