UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Vai pareizi?
Autors: Zaniite (213.21.225.---)
Datums: 23/09/2009 11:38

Vai varētu lūdzu kāds pateikt vai šādi ir pareizi?
Ir karkasa māja un no ārpuses gribas apmetumu, kāda būtu tā secība - tagad karkass, kondensāta, vēja plēve, sprauga no latiņām, tad osb vai finieris, tad fibrolīts vai kas vēl? un tad apmetums.
Vai citi varianti?Paldies.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **     **  **     **  ******** 
    **     ***   **  ***   ***  ***   ***     **    
    **     ****  **  **** ****  **** ****     **    
    **     ** ** **  ** *** **  ** *** **     **    
    **     **  ****  **     **  **     **     **    
    **     **   ***  **     **  **     **     **    
    **     **    **  **     **  **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.