UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

parseguma siju nomainja
Autors: hugo (---.btv.lv)
Datums: 25/01/2005 22:56

dzivoklii 2 sijas ir beigtas.cik varetu maksaat koka siju ielikshana(gridai)tiiri
darbs jo materiaals jau it kaa ir.negribas maksaat nekaadu kosmisko cenu,par sviestmaizi ari ne:))



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********        **  **     **   *******   ******** 
 **              **  **     **  **     **     **    
 **              **  **     **  **     **     **    
 ******          **  **     **   ********     **    
 **        **    **   **   **          **     **    
 **        **    **    ** **    **     **     **    
 ********   ******      ***      *******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.