UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 2 no 4
Re: Ytong vai Aerock
Autors: E (80.233.175.---)
Datums: 15/12/2009 16:11

Khmm.. jegors, vai tu pats personīgi esi strādājis ar gāzbetonu, vai tikai kaut kur dzirdējis par tiem 2 gadiem žūšanai?

Es esmu vasarā smagu pielijušu gāzbetona bloku atstājis saulītē zem nojumes. Pēc mēneša tas bloks bija viegls kā pūpēdis. Kamēr tu uzslien gāzbetona sienu, pabeidz jumtu, tikmēr jau lielākā daļa mitruma sen ir iztvaikojusi. Nu protams, ja ceļ māju lietainā rudenī, uzreiz apmet sienas tad gan pirmo ziemu mitrums būs jūtams. Bet nu 2 gadi, tas manuprāt ir stipri pārspīlēti.

Re: Ytong vai Aerock
Autors: jegors (81.198.90.---)
Datums: 16/12/2009 08:36

To man pastāstīja RTU profesors Biršs, kad es aizstāvēju savu diplomdarbu... Gāzbetons piesūksies mitruma no apmetuma, ēkas iekšējās apdares un laikapstākļiem... Bet ja uzliksi neelpojošo apmetumu, tad žūšana noritēs ilgāk... Tur lieta tāda, ka aeroc patiešām uzraksta tiko izgatavota bloka siltuma-pretestību, reāli, būvējot tā kļūst mazāka... Ja viens bloks izžuva, tas nenozīmē, ka viss mūris izžūs arī tik pat ātri..

Un vēl.... Kādas pārsedzes izmantosi??? Tās taču ir blīvākas un siltuma vadītspēja labāka...


Re: Ytong vai Aerock
Autors: dsks (94.140.126.---)
Datums: 16/12/2009 09:06

to jegors ... standarta parsedzes cik skatos maz kas privati izmanto, standarta tas tiek betonetas un arpuse liek uz 50mm putoplastu ... U blokus ari maz esmu manijis, vismaz sava puse

Re: Ytong vai Aerock
Autors: jegors (81.198.90.---)
Datums: 16/12/2009 09:30

to dsks!
Pareizi pateici, bet par šiem sīkumiem tomēr jārunā.... Tagad pārliecinājos par savu teikto... Palasīju vēl to šo... No jaunākās paaudzes gāzbetona mitrums iziet daudz sliktāk nekā no veciem, jo ir vairāk gaisa burbulīšu, bet gāzbetona sastāvs neļauj tik viegli iziet mitrumam.......

Re: Ytong vai Aerock
Autors: apac (88.196.219.---)
Datums: 16/12/2009 11:23

Arī es esmu docenta J.Birša students un ļoti labi zinu viņa viedokli par nesiltinātām sienām. Nevar jau atbalstīt nesildinātas sienas, ja esi saistīts ar siltumizolācijas ražotāju, nu tas tā. Cits viedoklis par gāzbetonu ir profesoram J.Novikam, kurš ir sev uzcēlis māju no Aeroka.
Un vēl interesanti būtu uzināt, kurš no blokiem(no kāda materiāla)celtniecības laikā neuzsūc mitrumu, un kurš mūris(ārsiena) ižūst ātrāk par 1-2 gadiem?
Visi bloku ražotāji uzrāda siltumvadītspēju sausiem blokiem, bet veicot siltuma-pretestības aprēķinu jāliek klāt (pēc LBN)labojuma koeficents uz mitrumu un uz to vai bloki tiek līmēti vai likti uz javas.

Re: Ytong vai Aerock
Autors: E (80.233.175.---)
Datums: 16/12/2009 11:50

Nu teorija ir viena lieta, bet praktiski māju būvējot vasarā nevaru iedomāties, ka gāzbetona sienas neizkalstu. Būvniecības laikā parasti mājas iekšpusē ir pamatīgs caurvējš (logu/druvju ailes vēl vaļā, utml.). Ja ārā cepina saulīte uz +30 tad tā ir ideāla kalte, kas izvelk mitrumu no visiem stūriem.
Starp citu, bloki no rūpnīcas krāsns nenāk sausi. Tie ir diezgan pilni ar mitrumu un smagi, bet atverot paleti vaļā saulainā laikā tie paliek daudz vieglāki jau nedēļas laikā. Lietū gan šie pamatīgi mitrumu uzsūc.

Re: Ytong vai Aerock
Autors: dsks (94.140.126.---)
Datums: 16/12/2009 12:29

paskaitloju ar visiem cenu piedavajumiem attieciba uz aeroc un texo ... cenas starpiba starp EcoTermu Plus 375 un Texoblock uz ~ 35m3 man sanak pie 100 latiem par labu texo... bet pec "gramatam" ecoplus ir labaks par texo ... vel viena lieta kadel samazinajas cenas starpiba ... piegade man ir virs 200km no rupnicas un aeroc gadijuma tas ir par velti ... turpreti texo cik sapratu var nakties piemaksat vel transportu + izkrausanas izmaksas + par cik dileri ir mana pilseta ari ja gadijuma nu mazums pietrukst paris bloki,tos iespejams atri iepirkt seit ... ta ka var stiept so pasakumu kas ka labak

Re: Ytong vai Aerock
Autors: ints45 (195.60.82.---)
Datums: 16/12/2009 14:45

tikko no pakas izņemtā Aeroc Ecoterm 375 vienā blokā ir 10 kg lieka ūdens. Pats svēru un rēķināju.No kurienes aug kājas mītam, ka pakās bloki ir sausi? Kā jūs viņus sausus salīmētu?

Re: Ytong vai Aerock
Autors: dsks (94.140.126.---)
Datums: 16/12/2009 15:30

to jegors ... paskaitloju ka tiri tehniski piemeram uz 375 bloku ( H=200 ) , loga aile 1800mm var nemt parsedzi 100*200*2400 un ta kalpotu ka areja barjera,atlikuso 275mm var veidot no betona ... vai sis variants der, par cik 375*200*2400 parsedze jau proporcionali ir loti darga + tomer uzreiz masa pie 200kg kas apgrutinas tomer visu pasakumu

Re: Ytong vai Aerock
Autors: yo (193.211.161.---)
Datums: 16/12/2009 16:56

Veči. kā tad tur ir ar tām atšķirībām starp Aerock un Ytong blokiem.
neņemam vērā cenu atšķirības.

Pašreizējā: 2 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    ******    **     **        **  ********  
 **     **  **    **   **     **        **  **     ** 
 **     **  **         **     **        **  **     ** 
 ********   **   ****  *********        **  ********  
 **         **    **   **     **  **    **  **        
 **         **    **   **     **  **    **  **        
 **          ******    **     **   ******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727