UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Flīzes siltummūrim
Autors: Dzipo (80.232.164.---)
Datums: 14/02/2005 15:24

Ir veca lauku māja, vajag pie siltummūra pielīmēt flīzes, bet kuras flīzes nesasprēgās karstuma maiņas rezultātā.
Kura līme ir labāka šādam mērķim

Re: Flīzes siltummūrim
Autors: praktiķis (195.62.156.---)
Datums: 16/02/2005 13:39

Man jau daudzus gadus Brocēnu flīzes pielīmētas ar somu karstumizturīgo līmi/diemžēl nosaukumu pazaudēju/,stāv bez izmaiņām.Citur mēģināju ar poļu-apbira.

Re: Flīzes siltummūrim
Autors: Dzipo (80.232.164.---)
Datums: 17/02/2005 09:32

Man broceenu flizeeem vannas istabaa lakas kaarta ir saspraagaajusi, gada laikaa. taadeelj pie siltummura baidos likt



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **         *******   **    **        ** 
 **   **   **        **     **  **   **         ** 
 **  **    **        **         **  **          ** 
 *****     **        ********   *****           ** 
 **  **    **        **     **  **  **    **    ** 
 **   **   **        **     **  **   **   **    ** 
 **    **  ********   *******   **    **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.