UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Atsauksmes par maju "Citi Nova"
Autors: riro (---.finieris.lv)
Datums: 15/02/2005 12:40

Sveiks ! Kads dzirdeejusi labas vai sliktas atsauksmes par maju "Citi Nova" Ganību Dambis 13a tajaa zinjaa - celtnieciibas firma (SIA "Mardars"), projekts, celtnieciibas materiaalu izmantoshana.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********   *******   ******** 
 **     **   **  **   **        **     **  **       
 **     **    ****    **        **         **       
 **     **     **     ******    ********   ******   
  **   **      **     **        **     **  **       
   ** **       **     **        **     **  **       
    ***        **     **         *******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.