UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Membrānas jumta segums
Autors: janka12345 (81.198.90.---)
Datums: 23/03/2010 11:23

Vai kāds ir sastapies ar savietoto jumta segumu no membrānas, vai kāda cita seguma, kurš ir labāks par divslāņu ruberoīdu...
Pastāstiet par materiāla īpašībām, iestrādajamību un cenām.
Paldies!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  ********   ********   **     ** 
 **         **   **   **     **  **     **  ***   *** 
 **          ** **    **     **  **     **  **** **** 
 ******       ***     ********   **     **  ** *** ** 
 **          ** **    **         **     **  **     ** 
 **         **   **   **         **     **  **     ** 
 ********  **     **  **         ********   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.